Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pco Closty Duphaston valaki...

Pco Closty Duphaston valaki tud segiteni?

Figyelt kérdés
Nagyon be vagyok tojva segitsen valaki aki tud.a lényeg 10 éve próbálkozunk babával,pcom van.mos 4 hónapja új kezelést kapok.eddig mindig pöccre pontosan ha abbahagytam a duphastont megjött.de most már a 6-dik nap van és semmi.sőt olyan szárazság van mint a sivatagba.a hőm reggel 36,4 pedig 36,2 körül szokott,napközbe meg felmegy 37,1-re is.egy hete a cicimhez nem lehet hozzá érni ami max reggelente nem olyan gáz.tesztem negativ volt tegnap.tud valaki okosságot.tiszta stressz vagyok,megint cisztám lenne?:(köszi a válaszokat

2012. szept. 5. 08:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! És most milyen kezelést kaptál? A hőd jó jel...vagy terhes vagy, vagy nem jó a kezelés! (én elmennék orvoshoz jövőhét hétfőn,mert akkor ha terhes vagy,tuti lát "valamit")
2012. szept. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ahogy fent irtam,closty meg duphastont kaptam.4 hónapja kezel de eddig nem volt gond.eddig tartott volna.amivel ez előtt kezeltek mégcsak meg se jött.duphastontol meg mindig.a doki azt mondta hogy csak akkor menjek ha már 10 napja késik.de addig bedilizek a bizonytalanságtól.köszi hogy válaszoltál:)
2012. szept. 5. 09:09
 3/10 anonim ***** válasza:
Dejó!!!!!:) ez bíztató, mert ha eddig mindig megjött, most meg nem, az jó jel..nekem első clostis hónap...és 4-5 napja késik...de én nem kaptam duphastont, pedig alacsony a progim....te is arra kaptad nem?
2012. szept. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igen anovulációm van a pco mellett.te teszteltél már?érzel valamit?
2012. szept. 5. 09:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem egyszer ilyen kúra mellett 8 napot késett.Nem kell aggódni meg fog jönni, legalábbis szerintem.A reggeli hőd nagyon alacsony.A napközbeni hő semmit nem jelent.Szerintem 1-2 nap és megjön!:-)
2012. szept. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ma délután tesztelek..de tuti nem vagyok babás!(ezt súgja valami belül). Képzeld én csináltam ovulációs tesztet, és vagy 7 napig pozitív volt...én arra tippelek,hogy nem volt tüszőrepedésem(nem indult el vándorolni a pete),a hőm is lent van...következő hónapban az lesz mint neked, csak kapok tüszőrepesztő szurit!!!!(closti,repesztő,duphaston)

És akkor tuti lesz a siker!(ha apával is minden rendben van)

AMIT ÉREZTEM: peteérés után egy héttel(már ha volt p.é.),1-2 napig jól érezhető menstruációs görcsök...meg nagyon fáradt vagyok( de szedek allegrát)


ÉS TE ÉRZEL VALAMIT?

2012. szept. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kívánom, hogy sikerüljön, néha bejön ez a kezelés, amit kaptál, de sajnos ritkán. A PCOS-t nem így a leghatékonyabb kezelni, sajnos. Az anovuláció megszűnik a hármas kezelés betartásakor. Egy kis segítség:


[link]

2012. szept. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszi csajok a hasznos infókat.második válaszoló.Akkor is alacsony a reggeli hó ha nekem mindig 36.1-2 szokott lenni?és ha megjön mindig leesik 35,8-ra?utolsó válaszoló.igen tudok erről de ez annál egy kicsit komplikáltabb.

első válaszoló.hát ez az hogy én nem akarok érezni semmit mert ennyi év alatt annyiszor csapott be a testem mint állat.a hőmre hagyatkoztam és hogy a cicim annyira fáj hogy sírni tudnék ami eddig soha de soha nem volt.különösebb semmi.max tegnap majdnem hánytam a krumplitól amit ettem.de ez bármire fogható.drukkolok azért neked hátha.nem akarlak megijeszteni,de nálunk apa egészséges.ez előtt a kezelés előtt kaptam clostyt fostimon és coragont ami erősebb minta mit irtál és az sem segitett hónapokon keresztül.:( ezért nem merek ebben sem hinni mert ezek sokkal gyengébb gyógyszerek

2012. szept. 5. 09:59
 9/10 anonim ***** válasza:

ha magasabb a ciklus 2.felében a hőd,mint az 1-ben,akkor az jó!!úgy nem alacsony a 36-2.

!Nagyon kiváncsi vagyok,mi derül ki! Nagyon szorítok!

Légyszíves ígérd meg,hogy nem tűnsz el,és elmondod a fejleményeket!!:)

2012. szept. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem szokásom eltűnni:))) igérem megirom mi a helyzet.de tutkó megint baj van.az előbb csináltam megint tesztet mert kiborulok már az idegtől és szintúgy negatív.te ird meg mi lesz veled akár privibe is:)
2012. szept. 5. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!