Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 30-ára nem várom. Van olyan...

30-ára nem várom. Van olyan teszt ami már most kimutatja? Mert elutazunk egy hétre péntektől, és szeretném előtte tudni, hogyan készüljek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 28. 11:41
 1/3 A kérdező kommentje:
egyenlőre így néz ki a görbém, nem tűnik babásnak, de én nem úgy érzem jó lesz... [link]
2009. júl. 28. 11:46
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne türelmetlenkedj, és készülj fel mindkét eshetőségre! Vedd lazára. A tesztek nagyon érzékenyek, esélyes, hogy kimutatnák, de mi van, ha megcsinálod a tesztet és MÉG nem mutatja ki, mégis éldegél már benned a baba? A lényeg, hogy pihenj sokat, élvezd a nyarat, lehetőleg kerülj minden olyat, ami káros lehet a babára, vagy a saját egészségedre (alkohol, cigifüst, túl hideg víz, stb.). Tudom, hogy ilyenkor minden gondolatunk már a baba körül forog és ez jó is, addig, míg nem válik aggódássá. Gondolj rá folyamatosan befogadó várakozással, elképzelheted vele a közös jövőt (ennek is teremtő ereje van!), de ne faggasd türelmetlenül a testedet!
2009. júl. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
jól van :) köszönöm szépen a választ. erre a válaszra volt most szükségem :) kicsit be vagyok pörögve, ez tényleg jól esik :) köszönöm szépen!!!
2009. júl. 28. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!