Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség jeleit az foggantatá...

Terhesség jeleit az foggantatás pillanatától lehet érezni?

Figyelt kérdés
Volt már valaki úgy, hogy a terheség korrai szakaszában (1-2hetesen) érezte, hogy terhes. Mellviszketés, alhasi puffadás... Vagy csak úgy érezte, hogy most tuti terhes, és igaza is lett!
2008. máj. 14. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Aki terhes az egyből 3 hetes az első két hét az csak a peteérési folyamat. Nem igazán érezhető, de előfordul, inkább a beágyazódás után, mert akkor kedz termelődni a HCG hormon ami pl rosszullétet okoz, (azt mutatja ki ateszt is) ezért tesztet csak az elmaradt mensi utáni napokon érdemes. Talán nekem az egész azzal kezdődött, hogyy azt hittem megjön, de csak éreztem , a melleim pedig eléggé fájtak , amikor a teszt kimutatta utána már nőtt is a cicim.
2008. máj. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Még mielőtt megjönne már lehet érezni ilyen jeleket, vagy csak a szervezet játszik a gondolattal? És az ember saját magának produkálja a terhesség jeleit.
2008. máj. 14. 09:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én még nem vagyok babás sajnos, de az első két hónapi próbálkozás alatt szinte minden tünetet produkáltam. Néha olyan mértékben, hogy mikor hazamentem anyuhoz akivel már 3 hete nem találkoztam szinte elsőre rávágta hogy terhes vagyok mert még az arcom is kikerekedett stb. És semmi. Most már a 4 hónapnál járok. Nem görcsölök a babán, de tüneteim még most is vannak ovuláció után, amit próbálok nem figyelembe venni, mert lehet eddig is voltak csak akkor még nem figyeltem őket. Én mérem a hőmet és a mensi előtt a leesésnél kezdek el mindig elszontyolodni, hogy megint nem pedig fájt a hasam húztak a melleim stb... Nem akarlak elkeseríteni, mert nagyon nehéz...de ha megjön mindig gondolj arra hogy kb. egy hét múlva megint termelődik egy újabb lehetőség...:) Sok sikert

2008. máj. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én is hasonló cipőben járok. Jelenleg 7 DPO-nál vagyok, és nagyon szeretnénk babát. A hasam alja felpuffadt, viszket a mellbimbóm, falánk lettem, sokat pisilek, és néha-néha van egy kis hányinegerem.

Amúgy én is úgy tudom, hogy csak a beágyazódástól lehet észlelni bármit i, mert akkor szabadulnak fel a hormonok.

Erre meg, én még csak a 7DPO-nál vagyok, és ezekkel a tünetekkel rendelkezem.

Drukkolok.

2008. máj. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A 7 DPO minek a röviditése, és mit jelent?
2008. máj. 14. 10:10
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a beágyazódás körül éreztem a hasamban szurkálásokat. Ez kb. a peteérést követő 7-8. napon volt. Ma kellett volna megjönnie, de tegnap pozitívat teszteltem! :) Már kb három napja fájdogálnak a melleim, de már nagyon felerősödött, majd leszakadnak! :) Ja és kb három napja folyamatosan pisilni járok!

2008. máj. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mielőtt megjönne ugyanúgy érzed magad mintha tényleg megjönne, csask éppen elmarad, és helyette ott a baba. Pár csepp vérzés is előfordulhat. Puffadás is lehetséges, de főleg a mellek változnak.mindenképp meg kell várnod míg megjönne, illetve kéne jönni, és remélem nem fog megjönni, akkor pár nap és a teszt is pozitív lehet!!9 hetes kismami. az első valaszoló voltam.
2008. máj. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!