Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mostmár a palástfüvet igyam?

Mostmár a palástfüvet igyam?

Figyelt kérdés

[link]


Ebben a hónapban kezdtem el ezt a macerát (mérés, tea, stb.). Úgyhogy bocsánat a kérdésekért, ígérem, igyekszem hamar belejönni.


2009. júl. 28. 07:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne úgy gondolj rá, mint macerára, mert akkor nem hoz sikert.
2009. júl. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, nem "úgy" értettem. Tudod, mi már 2,5 éve próbálkozunk - több-kevesebb sikerrel. Ez alatt értek egy missedet. Eddig a spontanaitás volt az elvem, úgy gondolom, ha egyszer összejött, össze fog máskor is. Csak gondoltam, kipróbálom ezt a verziót is. Szóval mit igyak?
2009. júl. 28. 07:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen a palástfüvet!Tudod megértelek,hogy sok szenvedés után már nagyon kilehetsz,de a módszert,hogy csak spontán évekig csináltam!Aztán rájöttem,ha nem teszek érte nekem soha nem lesz gyerekem,nem megy olyan könnyen mint oly' sok embernek...Nekem is volt már egy spontán vetélésem,de felálltam és ugysem hagyom magam!Macera,nem macera fel a fejjel!!!!Tegyünk érte!!!!Sok sikert kívánok!
2009. júl. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást, igyekszem minden tőlem telhetőt megtenni.
2009. júl. 28. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!