Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet egy terhességi...

Mitől lehet egy terhességi tesz pozitív, ha valaki nem terhes?

Figyelt kérdés
2008. máj. 13. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom,hogy cysta miatt is lehet valamilyen oknál fogva.

33 hetes kismami

2008. máj. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én pont ma jártam így... Vagyis besokalltam. Mert már 7db halvány 2. csíkos pozitív tesztem van, és ma voltam UH-on, és semmit nem látott a doki.

De nem vagyok vele megelégedve, és a gép sem egy zseni az SZTK-ban..., úgyhogy elmegyek magánhoz...

Lényeg a lényeg, utánanéztem, és még méhen kívüli terhesség miatt is lehet + a teszt, ekkor nem látnak semmit a méhben az UH-on.

Hazaértem, megint teszteltem, halvány rózsaszín 2. csík, gondolhatod... :( Ha mégis baba van, muszáj mihamarabb kideríteni, hogy hol, mert ilyenkor a mama is veszélyben van, nem csak a baba...

Te milyen cipőben jársz? Vagy csak kíváncsiságból kérdezted?

Az is lehet, hogy nem lát még semmit a doki, pedig a baba ott van.Ilyenkor elvileg vissza kell, hogy hívjanak később.

2008. máj. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy még kicsi a baba, és ezért nem látni UH-n.
2008. máj. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha roszindulatu cysta is mutata pozi tesztet.
2008. máj. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A munkatársam 5 hetes terhesen ment el a dokihoz egy rakás halvány pozitív teszt után és nem látott semmit az ultrahangon a doki! De azt mondta neki, ne aggódjon, ha a teszt pozitív, akkor biztosan terhes, csak még nem mutatja az ultrahang, mert annyira pici. Egy héttel később visszament és ott volt a baba!
2008. máj. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet cysta miatt, de azt ki tudja tapintani a doki!!! ha nem bízol benne, akkor legjobb, ah elmész másik orvoshoz, és alaposabb kivizsgálást kérj! idővel meg a pici is nő!
2008. máj. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!