Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minden reggel mérem a hömet!...

Minden reggel mérem a hömet! a skála 36.2-töl van számozva nekem meg álltalában 35.8 körül szokott lenni és már lassan egy hónapja nem is ment feljebb36.6-nál! az gáz? az ovu sem mutat semmit

Figyelt kérdés
2008. máj. 13. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem gáz, nekem is szokott 36 alatt lenni, általában pé előtt. Egyébként a hőmérséklet emelkedése a pé-nél nem azt jelenti, h muszáj 37 körül lennie, hanem azt, hogy a tested átlaghőmérsékletéhez képest magasabb.

Az ovu alatt mit értesz? Mikroszkópot vagy pisilős tesztet?

2008. máj. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mikroszkopot
2008. máj. 13. 20:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, mindenkinek más az alaphője.
2008. máj. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
www.babatervezok.ottthona.net Leo kiértékeli a görbédet!! nagyon jó oldal nézz be! és a hőnek tényleg nem muszáj 37 -nek lennie. Nekem 36.2 volt peteéréskor és 36.8 tüszőrepedéskor.
2008. máj. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!