Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akkor is lehetek terhes, ha...

Akkor is lehetek terhes, ha megjött a havi vérzésem?

Figyelt kérdés
Múlt hónapban próbálkoztunk ezerrel, a harmadik baba ügyében. (Eddig mindig elsőre összejött.) Most megjött normálisan, valószínű nem vagyok terhes. Viszont néhány napja egy olyan egészségügyi problémát állapítottak meg nálam, ami miatt hónapokig gyógyszert kell szednem, mégpedig olyat, ami nagyon ártalmas lenne egy magzatra. Nyilván nem próbálkozunk tovább, de azért mégis aggódok, mert hébe-hóba hallani olyat, hogy "jé nem is tudtam, hogy már 3 hós terhes vagyok, hisz megjött minden hónapban eddig"....stb. Ez csak mende-mond, vagy tényleg történhet ilyen. Vegyek egy tesztet, az a biztos, vagy tutira kidobott pénz lenne?

2012. aug. 31. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen ilyen előfordulhat. De az a vérzés már másmilyen szokott lenni, mint a megszokott. Ha gondolod vegyél egy tesztet és menj el a nőgyógyászodhoz és ő neked tutira kitudja zárni, hogy babás vagy e.
2012. aug. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez nagyon ritka hogy megjön minden hónapban!

Ha megjött rendesen, és normális menses volt, szerintem felesleges tesztelni!

2012. aug. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább egy teszt. Úgy megnyugodhatsz :). Ha meg mégis +, mennyire fogsz örülni, hogy megcsináltad, és nem okoztál bajt a kisbabádnál! :)


Az az eü. ok, amit írsz, az nem veszélyes, ha várandós vagy?

2012. aug. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 harleynagyi válasza:
54%
Igen lehetsz terhes biztosra tudom mivel nekem a kislanyomal 6 honapos terhesegemig meg volt rendesen es pontosan jott meg 28 napra
2012. aug. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!