Kizart a terhesseg?

Figyelt kérdés

jul. kozepen voltunk egyutt, vedekezes nelkul,de nem ment el a parom, es pont akkor voltam kozepidoben.


azota 3 tesztet (2 x-epil, 1 expect) csinaltam, mindharom negativ lett, a legutobbit 2-3 napja. 2x is mensiztem mar, az elso kicsit kevesebb volt, feltelezem a stressztol, masodik mar olyan volt mint maskor, es darabos is volt. viszont mensi elott nagyon kijottek a pattanasaim, reg volt ennyi.


ha megis terhes lennék az utolso mindenkepp pozi lett volna?


2012. aug. 30. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, ha július közepén teherbe estél volna, azt már réges-régen kimutatná a legkevésbé érzékeny teszt is., kizárt, hogy terhes lennél, főleg hogy kétszer menstruáltál is azóta.

Legközelebb rendesen védekezzetek, és akkor egy csomó parát megspórolhatsz magadnak. (A sok pattanás is lehet az idegeskedéstől.)

2012. aug. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos,h nem vagy terhes! Már azt kimutatta volna a teszt. De ha ennyire félsz menj el egy sima nőgyógyásztati vizsgálatra. Uh-ra
2012. aug. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én július közepén estem teherbe, 8+5 hetes terhes vagyok, hidd el feltűnne ha babás lennél... :D Amúgy meg ennyi negatív teszt után mit kell túlragozni a témát?
2012. aug. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is juli kozepe fele sikerult. 3+tesztem lett azota.
2012. aug. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes...nyugodj meg
2012. aug. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!