Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt, akinek 1 hétig nem...

Volt, akinek 1 hétig nem igazán erősödött a poz. Teszteken a másiodik csík és mégis sikerült a dolog?

Figyelt kérdés
Most eléggé rágörcsöltem erre, próbálok nem gondolni arra, hogy baj van, de persze juszt is eszembe jut minden percben. Ha hányingerem van kb. déltől egész nap, meg puffadok mindentől, megjön érzésemvan, de semmi, csak fehér krémes folyás, akkor csak van valami, nem? Vagy csak bebeszélem magamnak? Ha már baj lenne, attól még lennének tüneteim? Csak holnap megyek dokihoz,kb. 6 hetes lehetek...

2012. aug. 30. 15:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem az előző terhességemnél minimálisan erősödött csak, és még amikor az utolsó tesztet csináltam (kb. 6,5 hetesen, szerettem volna egy erős tesztet emlékbe eltenni, hát nem jött össze), akkor is halványka volt, ez a One Step teszt volt, zöld dobozos, smiley van rajta. Minden rendben volt a terhességgel.

Most a Facelle tesztcsíkon nagyon szépen látszik az erősödés, mensi szerint holnap leszek 5 hetes (de szerintem 2 nappal később volt ov mint a középidő, szóval fiatalabb a terhesség), és már 3 napja erősebb volt a tesztcsík rajta mint a kontroll.

Tesztfüggő is szerintem, mennyire lesz erős a tesztcsík.

2012. aug. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Jaj, te kis kedves, először is gratula! Másodszor: végre valaki megnyutatót ir: az utolsó nekem is One Step! Én pont azért csináltam ,mert a nagylánykámmal is azt csináltam egy halványka tesztcsikos után két nappal, és az egész jó erős lett,most meg tessék.. A tiednek is a másik felén volt a lepisilős részen a lukak, mint amelyik lapján a tesztablakok?

MÁsodik baba?

Nekem harmadik (remélem már tényleg ott van és semmi gond). 2lányosAnyuka

2012. aug. 30. 15:22
 3/10 anonim ***** válasza:

Köszönöm! :) Még csak óvatosan örülök, mert vérezgettem múlt héten, úgyhogy még nem merem beleélni magamat, pár naponta doki, de azért reménykedem, 2. baba.

Úgy emlékszem, hogy a 2 évvel ezelőttieknek még azonos oldalon volt az ablak, de múlt hónapban is vettem egy One Step-et, és azon már fordítva volt.

2012. aug. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én az első babámat várom.

Nem várt napján nagyon gyenge pozitív a párom mondta hogy ne reménykedjek...én éreztem hogy ott van ezért elrohantam egy clearblue digitális tesztért az egyértelmű volt már :)

Utána betegesen nézegettem hogy erősödik-e a csík 1 hét utána nagyon picivel lett erősebb utána ez folytattam a 7 hétig amíg dokihoz nem mentem :) Párom mondta hogy ennyi pénzt kidobni fölöslegesen..

Ma már 10+3 naposak vagyunk és minden rendben vele tegnap voltunk dokinál :)

2012. aug. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ó, jaj, remélem elmúlik a vérezgetés, és minden rendben van/lesz a babóddal! Nekem a másodikkal volt 9. héten barnázás,de nem lett piros, és 4 nap után elmúlt. Tudom, mit érzel! Nagyon nehéz, de próbálj csak a pozitiv oldalra gondolni, és hogy egészséges és "hamarosan" a karodban tarthatod!


Neked is gratulálok, és hát persze, én is mondhatnék hasonlót a férjemről:) Ma az volt az első gondolatom, amikor megtudtam,hogy ma már nem férek be a dokihoz,csak holnap: akkor veszek egy tesztet. Férjem nem mondott semmit, de válasz az arcára volt irva. Erre én: vagy inkább megvárom, holnap mit mond a doki :D

2012. aug. 30. 17:02
 6/10 A kérdező kommentje:
És persze az lemaradt: köszönöm a válaszokat! Valamelyest megnyugodtam. :)
2012. aug. 30. 17:03
 7/10 A kérdező kommentje:

Hali!

Voltam orvosnál, persze semmi értelmes nem derült ki, elmondtam, hogy mi van, hümmögött, megvizsgált, azt mondta, hogy ő nem érez semmit, ezért uh-t se csinált, azt mondta,hogy egy hét múlva csináljak mégegy tesztet, ha erősödik, akkor jó, he nem menjek vissza, akkor már csinál uh-t, de addigra kb meg is kellene jönnie, szóval ha elmarad, azért is menjek, viszont ha előtte görcsölök, fájdalmaim vannak és vérzek, akkor azonnal menjek be azzal a papirral, amit adott…

Persze vettem egy tesztet, exepilt, mert ahhoz már lesz összehasonlítási alapom, ennyi után ha lenne valami, akkor napközben is mutatna szerintem. Az egyiket megcsináltam a előbb. Olyan nega, hogy ha nagyon-nagyon meresztem a szemem, akkor talán látom a helyét, hogy hol kellene viritania… Szóval nem tudom, én már letettem róla.. Na meg kézzel is kéne éreznie már egy 5 hetes terhességet, ha meg fiatalabb, akkor meg nem mutatta volna még ki egyik teszt sem szerintem… Most el vagyok keseredve… Tudom, még bármikor is összejöhet, de ez igy olyan jó lett volna… NA, boldog szülinapot nekem……

2012. aug. 31. 15:01
 8/10 anonim válasza:
Sziasztok,nekem az elmaradt napján kongó negativ teszt,3 nappal később halvány pozitiv,azután 2 nappal újra negativ,szóval kész voltam.Vártam 5 napot,és akkor már határozottan erős 2.csik,mindez a ciklusom 37.napjára sikerült csak.Azóta kiderült,h később volt pé-m,és csak a ciklus végén fogant a 25.nap körül...doki a 8.hétig csak üres petezsákot látott,és csak a 8.-on látta meg az embriót szivhanggal.Ekkor ´minősitett át´ minket 6 hetessé :) Szóval szerintem van remény!!
2012. szept. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Gratulálok neked!

Tudod én már felhagytam a reménykedéssel, pesszimista alkat vagyok, picit reménykedem hogy egy hét múlva még esetleg örülhetek, de ma reggel is negát teszteltem, pedig aug. 22.én volt az első poz, 25-én a másik, szóval nem sok esélyt látok rá... Azóta rengeteg idő eltelt, már bármilyen tesztnek a nap bármely szakában virítania kellene szerintem... Valszínleg elhalt, vagy nemtom. :(( Még egy hét múlva teszek egy próbát, ha addig nem jön meg, aztán orvos, megnézi, és kérek vmit, amitől megjön...

2012. szept. 1. 11:56
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia:)

Lett baba akkor?

2016. jún. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!