Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt aki megszakításos...

Van itt aki megszakításos módszer mellett teherbe esett?

Figyelt kérdés

Kétszer fordult elő az elmúlt hónapban, nem szoktunk így védekezni, csak az óvszer elfogyott....

Szabályosan 28 naponta menstruálok, úgy hogy az első két nap nagyon erős, és fáj a hasam is, majd szinte semmi még két-három napig.

Most vasárnap éreztem egy kis menstruációszerű görcsöt, tapasztaltam is egy kis vércsíkot, de azóta se jött meg úgy ahogy szokott. Tegnap egész nap egy kis halvány vércsík volt a tamponon.

Hozzáteszem, hugom múlt hét csütörtökön szült, a baba sajnos korababa, így alig láthatja, egész hétvégén vele voltam, aggódtam érte, meg sajnáltam, és a babájáról eszembe jutott, hogy de jó is lenne nekünk is egy harmadik (2 és 4 éveseink vannak).

Tudom hogy tesztelni kéne a napokban, az majd megmutatja mi van.

Szerintetek lehet, hogy terhes vagyok, úgy hogy egy kis vérzés jelentkezett, vagy azért nem jön meg rendesen mert lelkileg babás szeretnék lenni?


2012. aug. 29. 07:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, itt vannak-e ilyenek, de én 3 ilyen nőt ismerek a közvetlen környezetemben. Ez a módszer kb. annyira védekezés, mint amennyire a cigi egészséges. Nagyon-nagyon kicsikét csökken az esélyed a terhességre, de igazából simán lehetsz terhes. Bár ahogy írtad, pszichés alapon is késhet. Tesztelni kéne, mert ennél konkrétabbat úgyse fog tudni írni egyik válaszoló sem.
2012. aug. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2012. aug. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!