Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik orvost ajánlanátok a...

Melyik orvost ajánlanátok a Kistarcsai kórházban? Milyen a szülészeti-nőgyógyászati ellátás a kórházban?

Figyelt kérdés
2008. máj. 13. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!!


Én is ott fogok szülni...

A barátnőm ott szült, bent kellett feküdnie 10 napot túlhordás miatt, addig le se csinálták... mindenért pénzt adott, még a nővérnek is, hogy szóljon a dokinak, hogy vizsgálja már meg...

Viszont a szülés nagyon jól sikerült, nagyon kedvesek a dokik és a szülésznők is... és van kád is, közvetlenül bent a szobában. Én bent voltam nála.

8 ágyas szobák vannak, de lehet kérni alapítvényi (fizetős) szobát is, 4, 2 és 1 ágyasat. A látogatás a folyosó mellett egy kialakított asztalos-székes részen történik, elés zsúfolt volt mind a 10 nap, amikor én ott voltam.

A doki nevére sajnos nem emlékszem, de fiatal, és "B"-vel kezdődik a vezetékneve, én őt akarom majd.


Remélem egy picit tudtam segíteni.

2008. jún. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az orvos neve Bokor András és istenitem a nevét a mai napig.
2012. júl. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Dr.Bokor András a legjobb.pont ügyelt mikor én bekerültem hála az istennek
2012. júl. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!