Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki még szoptat, és nem jött...

Aki még szoptat, és nem jött még meg a menstruációja, honnan tudná meg, ha terhes marad?

Figyelt kérdés
Az első terhességemnél se voltak tüneteim,a mellfeszülésen kívül.
2009. júl. 26. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Teszt .
2009. júl. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gondolom más se tesztelné magát minden eggyüttlét után
2009. júl. 26. 14:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Védekezzetek, v marad a teszt. Senki nem tesztelget állandóan örömmel, de máshonnan honnan tudhatnád?! M.
2009. júl. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tényleg csak teszttel tudod. Nem kell minden nap elég 2 hetente ha ugy gondolod,még akkor is időbe van ha esetleg ugy döntenétek,hogy korai még.De ezt leirni se szeretem mert abotusz ellenes vagyok dehát mindenki saját maga dönti el,a körülményeket csak ti tudjátok. Félre ne érts nem bántásból irtam:) Amugy én válaszoltam már egy hasonló kérdésre itt. Én is igy lettem terhes,de nekem eszembe se jutott a teszt mert én megvoltam győzödve arról,hogy ilyenkor nem eshet teherbe nő.Sőt semmilyen tünetem nem volt , csak valami fura érzésem volt a hasamba és uh-on derült ki,hogy már 4 honapos. Azóta gyönyörü 6 éves kislány és most várom a harmadikat aki nagyon nehezen jött össze.
2009. júl. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!