Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 22 napon járok, csinálhatok...

22 napon járok, csinálhatok már tesztet, vagy még nem mutatná ki?

Figyelt kérdés
Olyan érzésem van, mintha megakarna jönni. Az alhasam érzékenyebb, zavarja a nadrág (olyan, mintha szorítaná), héna szurkál. Kb. 6 napja érzek jeleket. Ritkán: hányinger, éhség érzet, szédülés, cicibimbó viszketés, alhasi puffadás? görcs stb.
2008. máj. 13. 07:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Még nagyon korai.
2008. máj. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak feleslegesen csalódnál, ha most csinálnál tesztet... Várj még egy hetet.
2008. máj. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is várj még! Nagyon rossz lesz, ha negát tesztelsz! Várj még pár napot, és ne stresszeld magad! Egyébként hány naposak a ciklusaid? A hődet méred?
2008. máj. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg korai, mert maga a HCG a beágyazódás után kezd termelődni, és csak 1-2 napja történhetett meg a beágyazódás, vagy csak most fog. Várd meg, amíg megjön. :) Amúgy sorstársak vagyunk, tudom, hogy nagyon nehéz kibírni, de muszáj.
2008. máj. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Megnézem reggel a hőt, mennyinek kell lennie, hogy lássam rajta a terhesség jeleit? 30 naposak a ciklusaim, és együtt voltunk a férjemmel:5,11,12,13,17 napon.
2008. máj. 13. 08:14
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

nekem holnap kellett volna megjönnie, de nem bírtam tovább és ma reggel csináltam egy tesztet, Clearbluet. Pozítív is lett!!!!!!! :) Még nem fogtam fel ! :)

Egyébként nekem annyi tünetem volt, hogy kb két napja folyamatosan pisilnem kell és elkezdett bekeményedni, fájni a mellem!

2008. máj. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A tesztekre az van ráírva, hogy 2 héttel aktus után kimutatja, hogy terhes vagy-e, vagy sem. Én megcsinálnám a tesztet két hét után, (ezt is fogom tenni) és ha negatív, akkor próbálkoznék tovább.
2008. máj. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, úgy döntöttem, hogy veszek ma tesztet és hétvégén menzesz elött 3 nappal megcsinálom, reménykedek hogy pozítiv, mert ha nem akkor nem értem mik lehetnek ezzek a tünetek.Ha negatív lesz, megvárom a menzeszt, és ha nem jönne meg akkor megint csinálok egyet.
2008. máj. 13. 09:34
 9/10 anonim ***** válasza:
Teszteljj később!
2008. máj. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igazatok lett, megcsináltam a tesztet reggel , de sajnos negatív, a tünetek van, hogy erősödnek,van hogy gyengülnek.Ha a menzi nem jön meg jövőhéten akkor csinálok megint tesztet.
2008. máj. 16. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!