Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek volt beagyazodaskor...

Akinek volt beagyazodaskor verzes, ez utan hanyadik napon lett eloszor + tesztje?

Figyelt kérdés
2012. aug. 27. 12:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerda délután a wc papíron egy rózsaszines folyás volt, és szombat reggel első pisiből már nagyon halványan láttam a második csikot, majd minden nap erősődött a teszt.

Csináltál már tesztet?

2012. aug. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Nem, nem csináltam tesztet és azt hiszem, hogy ez sajnos menstruáció. Igaz, hogy 25. napra jött (az elmúlt fél éveben 30 napos ciklusaim voltak), és annyira gyenge, hogy csak mutatóban van, de beágyazódásinak mégis túl élénk és elhúzódó. :-( Ettől függetlenül, sztem valamelyik nap ellövök egy tesztet, mert addig úgy sem nyugszom, de nem sanszos...

2012. aug. 29. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!