Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez még lehet baba? 3 napom...

Ez még lehet baba? 3 napom van a nem vártig... eddig csak annyi volt, hogy húzott egy kicsit a hasam, folyás szinte nem volt, csak amikor pisilés után töröltem magam.

Figyelt kérdés
Most viszont rózsaszínűt töröltem. :-( Ez már pecsételgetés a mensi előtt vagy okozhatja más is? Tapasztalata van hasonló valakinek?
2008. máj. 12. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez lehet a mensi elöjele is! Várj és ha nem jön meg akkor tesztelj:DD! Szoritok!
2008. máj. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet mensi előjele is, viszont a terhesség elején lehet pecsételős vérzés. Ha nem jön meg normálisan, akkor tesztelj majd.
2008. máj. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ezt még korai lenne megmondani .mert lehet menzi előjele is. de ha megáll és holnapi semmi nem jön akkor tuti baba.és ez csak pecsételés volt. egyépként soknak van ilyen terhesség alatt. de nekem mikor menzi előjeleként jelentkezik akkor kicsit rozsaszin és később 12. orával mindenképp megindul több is. szoval ha neked nem űakkor gondolhatsz babára is
2008. máj. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!