Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két elhalt terhesség után...

Két elhalt terhesség után lehet egészséges baba?

Figyelt kérdés
már van két kislányom most a harmnadikkal próbálkozunk de mára második halt el mindegyik az 5. héten volt már ilyen valakinke? érdemes még próbálkoznunk?
2008. máj. 12. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom, és próbálkozzatok továbbra is. Szerintem szigorúbb orvosi felügyeletre szorulnál a terhesség alatt, és ki kéne vizgálni, hogy vajon a kicsik miért az 5. héten halnak el.
2008. máj. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Próbáltál már magzatvédő vitamint?

A fogantatás ELŐTT 2 héttel kell kezdeni. A TB csak a kimutatott terhesség után támogatja.

2008. máj. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
persze hogy érdemes. ne ad fel. lehet még egészséges baba
2008. máj. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia.

5 terhességből 2 egészségs gyermeket szültem. 3at elvesztettem, ( egyet 5 napos babaként, egyet 14 hetesen , ő méhen belül elhalt, egyet pedig genetikai probléma miatt el kellett veteni) a 14. héten de nem adom fel. Te se add fel.

2008. máj. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van egy barátnőm, egy kislány és egy kisfiú után 2-szer elvetélt, majd született egy egészséges kisfia. Ne add fel, neked is sikerülni fog! Minden jót!
2008. máj. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat és a bíztatást is
2008. máj. 13. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!