Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a 11. dpo-n. Ma...

Ma vagyok a 11. dpo-n. Ma hajnalban Medi-Lab teszt halvány pozi lett. Holnapra nem várom! Viszont elég erősen görcsölök. Ugye ez nem azt jelenti, hogy holnap megfog jönni a nemvárt?

Figyelt kérdés
Elég erősen görcsölök,nem csak úgy light-osan. :( Ma fejeződne be a beágyazódás és azért görcsölök ennyire?Vagy Isten ne adja azért,mert nem jól ágyazódott be és elfogom veszíteni a ,,babát,,?? :(
2012. aug. 24. 06:11
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
nagyon gratulálok bár nekem lenne ilyen szép pozi tesztem,boldog baba várást kivánok
2012. aug. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem ne görcsölj rá ennyire. Mert minnél jobban szeretnéd annál nehezebben fog összejönni. A teszted meg egyérteműen pozitív. A mindjárt megjön érézés ha babás vagy, (a teszt alapján( az attól van, hogy a méh szalagok nyúlnak és felkészülnek a baba növekedésére. Pár nap múlva tesztelj megint és akkor tuti erősebb lweszaz a második csík. :)

2012. aug. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
szia gratulálok szép pozitiv az enyém is ilyen volt nem várt után 2 nappal és most 17honapos a nagylány:-)
2012. aug. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. :) Majd megírom,hogy mi lett.Természetesen nem szeretnék rágörcsölni!!Majd megírom,hogy megjött-e a nemvárt,és ha nem jön meg,akkor csinálok még tesztet,és azokról is felteszem a képet! :)
2012. aug. 24. 11:38
 15/24 anonim ***** válasza:
Gratulálok a pozitív teszthez! Pihenj és irányítsd oda az összes szeretetedet és jókívánságodat! :) Nekem kb egy hétig "készült megjönni", mire észbekaptam, hogy akkor most csinálok egy tesztet. Azóta van egy 2 éves és 3 hónapos tündérkém.:)
2012. aug. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Ne idegesítsd magad! Próbálj pihenni és nem rosszakra gondolni! A többieknek meg üzenem, hogy csak a papírforma szerint 14 nap. Nekem mindig 12 napra jön meg. 12-16 nap között normális és egyénenként változó a luteális fáris!
2012. aug. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
2012. aug. 25. 08:16
 18/24 A kérdező kommentje:
Ezt a tesztet ma reggel csináltam :) Ez is pozi.
2012. aug. 25. 08:16
 19/24 anonim ***** válasza:
Hááááát nagy a valószínűsége hogy ott bent ám már lakó van;)
2012. aug. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Nekem is úgy tűnik,de legyen is..3 hónapot vártunk rá a férjemmel :) Nagyon örülünk neki :))
2012. aug. 25. 10:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!