Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most múlt el a menzim akkor a...

Most múlt el a menzim akkor a menzitől számított 14. -naptl próbálkozunk vagy előtte vagy utáa egy picit az ó ugye? !

Figyelt kérdés
A kalkulátorral nem udtam kiszámolni mert gyógyszer abbahagyása után 2 hétre újra megjött 10 nappal előbb mint kellett volna és nem számoljka ki mert túl sűrűn volt meg vagy miért. Akkor most is lesz peteérés gye ha 2-szer volt meg 1más után. Köszönöm előre iis a válaszokat.
2008. máj. 12. 09:10
 1/8 A kérdező kommentje:
Egy csomó betűt ihagytam de remélem azért i lehet venni mit szeretnék :) szerintem le fog merülni a billentyűzetbe az ellem :)
2008. máj. 12. 09:11
 2/8 anonim ***** válasza:
Én rögtön elsőre teherbe estem, pedig nagyon rendszertelen a ciklusom. Mi egyszerűen nem számolgattunk, csak szeretkeztünk minden nap, volt, hogy többször is, ha jól esett! Ne aggódj, ne számolgass, szeressétek egymást és jönni fog az a baba! Sok sikert!:-)
2008. máj. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az ovu, nem a mensi utántól számított, 14. napon van (hacsak nem 28 napos a cilusod), hanem a mensi előttől számítva a 14. napon. Szóval, visszafelé kell számolni.

Szerintem kezdj el hőmérőzni, figyled a méhnyák állagát, és akkor nagy vlószínűséggel be fogod tudni határolni a PÉ-t. neked nagyon rendszertelen volt a ciklusom. Volt 35 napos, 67 napos, 21 napos is, és mégis az első ciklusban teherbe estem. És csak ezekre figyeltem. Sok sikert!

2008. máj. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A mindennapi együttlét amúgy nem ajánlott, mert lehet, hogy pont akkor, mikor kéne, a spermiumok nagyon gyengék, frissek, lassúak még. A 2-3 napontai szeretkezés elég.
2008. máj. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi akkor hőmérőzök. Én azt hittem, hogy amikor megjön onantól kell számolni a 14. napot :D Nem szeretkezünk mi minden nap :) Sajna külön műszakba járnk így örülünk néha ha talizunk :( Szép napot nektek!
2008. máj. 12. 09:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én nődokim azt javasolta, hogy a menzesz első napjától számított 13. napon kislány a 15.kisfiú valószinű, hát mi a kislányra hajtotunk, és ezért már a 10-11-12. napon együtt voltunk, sajnos a 13. napon fáradtak voltunk:). Viszont , ha lehet hinni a szervezetemnek az én átlagos 30 napos ciklusomnál a 16-17-18. napon volt PÉ-m, mert akkor volt fehérfolyásom és olyan, mint amikkor meg akar jönni érzés. És nem akarom elszólni magam, de a jelekből utalva talán esélyesés a baba, most a 21.napon vagyok. Én amondó vagyok , ha két naponta csináljátok akkor tutira van esélye. A PÉ-t meg észre lehet venni, csak figyelni kell a tested.Babára fel!
2008. máj. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az elöző iró: Lemaradt az, hogy 17. napon is együtt voltunk:)Így érthető talán, az esély a terhességre:)
2008. máj. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a 10 naptol minden másnap.
2008. máj. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!