Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen gyógyteákkal lehet...

Milyen gyógyteákkal lehet beállítani a menstruációt?

Figyelt kérdés
Bár hellyel-közel pontos a menstruációm, de csak 3 havonta van rendes, erős vérzésem, a közte lévő 2 hónapban csak barna folyásom van. A nőgyógyászok széttárt karokkal csak annyit mondanak, hogy nem tudják miért van, de nem kell vele foglalkozni, amíg minden hónapban van valami. Már legalább 10 orvosnál jártam és megelégeltem, szóval most szeretnék megpróbálkozni természetes anyagokkal. Itt már többször olvastam, hogy gyógyteákkal állították be néhányan a menstruációjukat. Pontosan milyen teákról van szó? Vagy kinek mi vált be?
2012. aug. 21. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor hülye dokiknál aolvtál a nem rendes barnás mensi, progeszteron vagy prolaktin gondra utal. 3. napi hormonsorod milyen lett?
2012. aug. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem egy orvosnál voltam, de egyik sem vizsgált meg.:( Semmit sem tudok csak annyit, hogy 3 havonta van rendes vérzésem. Akkor menjek tovább még 10 nőgyógyászhoz? Lesz, aki foglalkozik velem?
2012. aug. 22. 08:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne nődokihoz hanem endokrinológuhoz menjél. Leginkább a mensmentist ajánlom ők ilyenekre vannak szakosodva.
2012. aug. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, sokat segítettél! Megkeresem őket, aztán meglátjuk mit mondanak.
2012. aug. 22. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!