Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A méhem közepén van egy...

A méhem közepén van egy sövény, ami ketté választja majdnem a méhem. Inszem lesz holnap. Hogyan tudok kihordani babát vagy babákat (clostit szedek, lehet, hogy kettő lesz)?

Figyelt kérdés
Már voltam terhes,de elment
2008. máj. 11. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
clostit szedtem , de szerencsére spontán terhességem lett, gondolom az inszemitáció is hasonló mint a normálmegtermékenyülés, csak segítenek.A closti miatt nem biztos hogy iker lenne, nekem is elméletileg egyedül van. A méhed deformáltsága nem indokolja, hogy ne hordd ki, inkább a nyálkahártya minősége , meg tudjon tapadni a baba stb... Remélem sikerül
2008. máj. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kolléganőmnek ugyan olyan a méhe, mint amit leírtál. 3 éves egészséges kisfia van, holott megmondták neki: nem lehet gyereke. Se koraszülött nem volt a gyerek, semmi. Úgyhogy nyugodj meg, nem hiszem, hogy ez oka lenne egy vetélésnek ha rendesen megtapad!
2008. máj. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is van 2 ismerősöm,akinek ilyen méhe van.

Az egyik 3 gyereket szült időre,semmi gond nem volt egynél sem,a másik az 5 héttől végig a kórházban feküdt,végig görcsei voltak,32 hétig bírta így is.De nem lett baja a babájának.

Az,hogy mennyire lesz problémás a terhességed,nagyban függ az elváltozás mértékétől,de gondolom a dokid ezt elmondta.

Ikerterhesség kihordását semmiképp nem szokták ez esetben javasolni,az még az életetekbe is kerülhet.

De ez ma már mütéttel megoldható,így nagyban lecsökken a kockázat a terhesség kihordására.Neked ezt nem javasolták?

Mert gondolom,ha jártál már dokinál,akkor észrevették már nem most.Legalábbis,az én ismerősömnek,aki nagyon problémás volt ezt javasolták,ha akarna mégegy babát.


Sok sikert neked,üdv

2008. máj. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megnyugodtam.Azért aggódtam,mert már 3 baba elment az elmúlt években, ezért arra gondoltam emiatt,esetleg nem tud nőni.A műtétet javasolták, igen, de megvan az a kockázata, hogy ott valamennyi területen
2008. máj. 12. 16:05
 5/5 A kérdező kommentje:
Még az előzőhöz.Valamennyi területen nem tapad meg a baba.Esetleg elvékonyodik. Szerettem volna így megpróbalni.Szóval nagyon rendesek vagytok.Köszönöm még egyszer a megnyugtatást.De jó lenne ha egy összejönne
2008. máj. 12. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!