Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, kismamák, Anyukák!...

Lányok, kismamák, Anyukák! Nálunk rövidesen indul a babaprojekt:-) Van itt közületek olyan, akinek szinte azonnal megfogant a picurka?

Figyelt kérdés
Van valami tippetek, mit tegyek, hogy gyorsan összejöjjön??Annyira szeretném!
2012. aug. 20. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen!A párommal egyetlen egyszer nem védekeztünk a "veszélyes" napon, azt mondtuk, ha ebből baba lesz,akkor csodaboldogok leszünk, ha nem megyünk tovább.Nem akartuk erőltetni a dolgot, így álltunk hát neki, és 9 hónap múlva babánk lett.
2012. aug. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A lányunk az első hónapban megfogant. Remélem a kis tesójára sem kell sokat várnunk! :-) Sok sikert kívánok!
2012. aug. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen.. :) tudtuk, mikor lesznek a "fogékony" napok, most szombaton pedig pozitívat teszteltem ...:) Sok sikert kívánok Neked! :)
2012. aug. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia.Tipp sajnos erre nem sok van.Mi már a párommal 2 sikertelen hónapon vagyunk túl,és most is várakozunk,hogy sikerült-e vagy sem.Majd vasárnap derül ki.Sajnos ez nem úgy működik,hogy eldönti az ember,hogy babát akar és már jön is. :( Esetleg annyit tudsz tenni,hogy az ovud környékén 2 naponta legyél együtt a pároddal,és az ovu előtt 1 nappal,az ovu napján,és az ovut követő napon legyetek együtt még csak igazán.Az ovud pontosabb megállapítására ajánlani tudom az LH tesztet,és a hőmérőzést,amit minden reggel ébredés után kell még mielőtt kikelnél az ágyból,szájban nyelv alatt.Az értékekből lesz egy hőgörbéd,és fogod látni,hogy mikor van ovud.Ja és még annyit,hogy az együtt létek alkalmával a legjobb pozíció az,ha a párod van fölül és az aktus vége után megemeled a feneked,hogy a sperma ne kifelé folyon hanem befelé.És feküdj így vagy 10-15 percet.Sok sikert,és remélem,nektek elsőre összejön!!
2012. aug. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De aranyos vagy!!Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a bíztatást, ezeket megfogadom!!!
2012. aug. 20. 20:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindket fiam az elso probalkozos honapba sikerult :)
2012. aug. 21. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a 3. hónapban sikerült! az elsőben annyira rágörcsöltem a dologra, hogy hónap közepén véreztem, mikor megtudtam ahogy a "kedves" szomszéd nőcske várandós lett... szóval nagy az a lelki nyomás és sokat számít! a 3. hónapban sikerült kissé lenyugtatni magam, sikerült is! :) sok sikert és még annál is több türelmet! :)
2012. aug. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2012. aug. 21. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!