Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet nyákás a mensesem?

Mitől lehet nyákás a mensesem?

Figyelt kérdés
3.napja jött meg 5 nap késés után.nagyon nyákás és rengeteg van.a szine meg ilyan mint a nagyon érett cser-esznye.nagyon fáj a hasam meg a derekam.erősen beleszúr néha tegnap aludni se tudtam tőle.ha leülök a wc-re szinte úgy folyik mintha pisilnék.és állandó székelési inger kíséri a görcsöket.mi lehet?arra gondoltam hogy korai vetélés,de érdekelne hogy ti mit gondoltok.köszönöm előre!
2008. máj. 10. 21:09
 1/9 anonim válasza:
nekem pozi terhességi tesztek után, késéssel jött meg, és szintén nyálkás. szvsz lehet hogy a korai vetélés az oka
2008. máj. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szegény. Nekem minden hónapban ilyen volt, aztán beállították gyógyszerrel és azóta hálistennek normalizálódott. Nekem amikor megvolt a legnagyobb betét 1 óra alatt úgy megtelt, hogy a cseréig nem jutottam el. Hozzáteszem, nem 28 naponta jött meg és eltartott 40-50 napig. Aztán egy-egy ilyen erős és hosszú vérzés után a kórházban kötöttem ki, de akkor már lábraállni se tudtam. Nem tudom, hogy lehet-e ez vetélés, úgy olvastam, hogy az görcsös valóban, de nem ilyen mennyiségű. Én azt okoskodtam ki, hogy olyan sokáig vastagodott a méhnyálkahártya a két mensi kört, hogy annak a leválása okozta a görcsöket és az erős vérzést. És ördögi kör, mert ami jó a görcsre, Flector vagy Cataflam az fokozza a vérzést! Ha nem csillapodik keddig menj orvoshoz feltétlen! Kapsz szurit és minden rendben lesz! Viszont a másik... egy méhen kívüli terhességnek is ilyen tünetei vannak! Az viszont veszélyes, főleg ha így vérzik!
2008. máj. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.azt hiszem nem várok keddig.elmegyek az ügyeletre mert annyira fáj hogy nem bírom ki.ráadásul most már ájulás érzésem van.szorítsatok nekem!!!
2008. máj. 10. 22:11
 4/9 anonim ***** válasza:
:-( menj, szorítok érted! Majd jelez hogy mi volt!
2008. máj. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi van veled? Voltál dokinál???
2008. máj. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
sziasztok.igen voltam dokinál.sajnos a sejtelmem bejött.vetélésem volt és nem is korai.a doki szerint kb.9 hetes lehettem.kitisztítottak,kaptam méhösszehúzót.ma reggel hazajöttem.nagyon fáj,főleg lelkileg.5 éve várok egy babára...
2008. máj. 13. 23:34
 7/9 anonim ***** válasza:

Sajnálom... :( Sok erőt kívánok Nektek! És ne adjátok fel!

Mi épp tegnap beszéltük meg a férjemmel, hogy ha úgy alakulna, hogy 1 évig nem jön össze a baba, akkor mi örökbefogadunk egy picurt, és tovább élünk védekezés nélkül, és megadjuk az esélyt, hogy bármikor sikerüljön a saját baba.

Tudom, ez neked most korai még, mert lelkileg hosszabb idő feldolgozni, de szerintem érdemes megfontolni.

Gondolok mRád nagyon sokat, kitartás!

2008. máj. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönom!!ez nagyon jól esik!én is szorítok nektek!!!
2008. máj. 14. 12:05
 9/9 anonim ***** válasza:

Kitartás! Foglald le magad, és ami a legfontosabb: szerelmeskedjetek sokat! ;-)

(10:46-os válaszolód)

2008. máj. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!