Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudnátok kicsit bátorítani?

Tudnátok kicsit bátorítani?

Figyelt kérdés

Május végén hagytam abba a fogamzásgátlót, amit 16 éves korom óta (4 éve) szedtem, előtte 6 évig volt percre pontos menzeszem. Én naiv, azt hittem majd rögtön visszatér a ciklusom, és hamar összejön a baba. Tévedtem. Az első hónapban ki is maradt a menstruációm, a másodikban pár nappal hamarabb jött meg, de sokkal gyengébb volt, mint szokott (még tabletta mellett is erős volt eddig). A vérzéstől eltelt 34 nap, 3 napja barnázom, de nem akar megjönni. A doki türelemre intett, hogy még ne menjek el kivizsgáltatni magam, helyre fog állni a ciklusom, fiatal vagyok. Nem az zavar elsősorban, hogy nem jött össze a baba (hisz 3 hónap még nem nagy idő, fiatalon sem), csak az, hogy teljesen felborult a menstruációm. Tudnátok kicsit bátorítani, főleg akik hasonló helyzetben voltak? Próbálok nem rástresszelni, mert az csak ront a helyzeten, de nehéz. :(

21/L



2012. aug. 18. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is felborult tavaly az egèsz ciklusom amikor abbahagytam. Volt, hogy 2 napig volt pár csepp, volt olyan is hogy egy hétig véreztem.. Ráadásul mindezt 30-36 naponta. Aztán így nem is tűnt fel, hogy kb. 5 hónappal később nem jött meg egyáltalán :)) lányom most 4 hónapos, egyedül annyi probléma volt a ciklus miatt hogy az elején rosszul lőtte be a doki a szülés dátumát, de aztán késôbb uh alapjàn azt is meg lehet határozni.

Szóval ne aggódj, rendeződik majd a ciklus, idő kell hozzà..

2012. aug. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem 3 évi szedés után másfél év volt mire úgy-ahogy sikerült rerndbe szedni. Talpmasszázzsal 40 napos ciklusaim lettek a 60-90 helyett, így sikerült a baba. A doki fogámzásgátlót akart felírni, mondván az majd rendbeteszi...
2012. aug. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Hex999 válasza:

Szia!

Nekem a gyógyszer abbahagyása után egy évvel sikerült teherbe esnem.

2012. aug. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!15 éves koromtól szedtem a fogamzásgátlót és nekem is felborult a ciklusom.

7 hónap próbálkozás után sikerült a baba 9 hetes terhes vagyok :)

21/L

2012. aug. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Csak akkor hagyjátok abba a szedését ha tényleg gyereket akartok.

Akik abbahagyták megérdemli a 3-as ikreket....

2012. aug. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem itt minden válaszoló azért hagyta abba (velem egyetemben), mert gyermeket szeretne. Más kérdés, hogy sajnos valakiknek a hormonrendszerét teljesen összekuszálja az abbahagyás, és nem jön rögtön a baba...
2012. aug. 20. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!