Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki babás lett, azaz pozitív...

Aki babás lett, azaz pozitív a tesztje, mikor kezdett el fájni a melle, és kissé nagyobbodni? Megérezte a teszt elött hogy babás?

Figyelt kérdés
már a teszt elött érezte??Más mint amikor menzi elött fájt?Köszönöm a válaszokat.
2009. júl. 23. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanolyan érzés volt mint mikor megjön. Vártam is, hogy megjön, de semmi. Csak az volt furcsa hogy a férjem illata nem tetszik, amit pedig én választottam. Aztán teszteltem egyet és pozitív lett.

A mellem kb a második trimesztertől kezdett nőni. Nem sokat nőtt és nem is fájt soha. :)

2009. júl. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a nemvárt előtt 2-3 nappal, hányinger kíséretében. Igen, kicsit más volt.
2009. júl. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt más,azt hittem,meg fog jönni.Aztán olyan fájdalmaim voltak,hogy sokszor hozzá sem lehetett érni.Még a ruha érintése is fájt.Nőni az első időszakban nőtt,75 B-ről 85 B/C-re.
2009. júl. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem menzi előtt nagyon ritkán volt bajom. De mikor terhes voltam azt vettem észre, hogy a mellem elkezdett feszülni, gondoltam biztos meg fog jönni, de csak nem jött, egy hetet vártam, a mellem még mindig feszült, menzi sehol, csináltam tesztet és + lett. Hányingerem, rosszullétem egész terhesség alatt nem volt.
2009. júl. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat.
2009. júl. 23. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!