Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A forró nyár alatt kevesebb a...

A forró nyár alatt kevesebb a teherbe esés, mivel nagyon meleg van és a spermák nem bírják?

Figyelt kérdés

Lehet hülye kérdés bocs ha valakit kiakasztok vele, de ezen ugy el gondolkodtam mint tudományos kérdésen!

Mivel nagyon nagy a forróság!


2009. júl. 23. 10:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyáron több gyerek fogan.

Hamarabb levetkőzünk.

2009. júl. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát én ilyenről még nem hallottam,legfeljebb,ha a hapsi kiteszi a nemiszervét a tűző napra,azt jól megég,de még akkor se biztos!:)))

2009. júl. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a test a legtöbb energiát arra fordítja, hogy a belső hőmérsékletet szinten tartsa (és szinten is tartja pár tizedfok eltéréssel) így hogy "kint" milyen idő van, az nem nagyon érdekli a spermiumokat. Ők "bent" vannak.

Nyáron ugyanúgy mint télen.

2009. júl. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

nkább csak kevésbé vágyik az ember a másikhoz bújni, meg annyi más program van...

a herék elég jól szabályozott hőmérsékleten vannak, normál esetben, ha melegük van, akkor távolabb húzódnak a férfi testétől...

mellesleg lázasak sem leszünk nyáron, mert melegebb van...


az lehet, hogy ha valaki pl. nem iszik eleget és nagyon sokat izzad, akkor felborul valami egyensúly, de egyébként nem hiszem, hogy ezek ne lennének elrendezve. spanyolországban is születnek gyerekek...

2009. júl. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ezek jók köszi::))))))
2009. júl. 23. 10:58
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is nyáron fogantam,szóval az ellentábort erősíteném,sőt, a letgtöbb baba tényleg akkor fogan,gondolj bele hány gyerek születik tavasszal;)
2009. júl. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
az elmúlt években tényleg kevesebb gyerek készült nyáron... :)) [link]
2009. júl. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is nyáron fogantam, de a statisztikák szerint is nyár végén, ősszel fogan a legtöbb gyerek.
2009. júl. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Amúgy nem a nyárral függ össze ,de édesapám mióta él forró vízben fürdik kádban és régóta 2 doboz cigi naponta(sajnos)

és 5-en vagyunk testvérek:D

szóval ő is egy ellenpélda

2009. júl. 23. 11:51
 10/11 anonim ***** válasza:
Arról nem beszélve, hogy Afrikában is elég nagy a szaporaság...:)
2009. júl. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!