Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha tegnap du. páfrányosat...

Ha tegnap du. páfrányosat teszteltem és ma du. együtt voltunk a párommal, akkor van esély a babára?

Figyelt kérdés
Csak az a bibi, hogy tegnap du. igaz,hogy páfrányosat mutatott a mikroszkóp, de már este nem.Attól még eshetek teherbe,ha csak ma du. tudtunk akciózni?
2008. máj. 10. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
nem akarlak elkeseríteni de a mikroszkóp nagyon kis százalékban mutat normális eredményt. Nekem ma, a 23. napon is páfrányos, amikor meg peteérésem volt, semmit nem mutatott. Ha a nyákod jó volt, mármint tojásfehérjés, vagy ma az (bár azt nem tudhatod a sperma miatt) akkor jókor csináltátok és van esély a babóra!
2008. máj. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Amúgy hanyadik napon tartasz? És hány naposak a ciklusaid?
2008. máj. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia!Ma vagyok a 19. napomon és mióta az orvosom beállította a mensimet, azóta 29 napos a ciklusom.Én sem nagyon bízom ebben a mikroszkópban.Azért vettem,hogy meg tudjam állapítani a peteérést, ugyanis nekem nem szokott olyan tojásfehérjés valami lenni,amiről mások beszámolnak.
2008. máj. 10. 19:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Vegyél szerintem vizeletes tesztet. Lehet hogy én is veszek ha most nem jön a baba. Nekem ez a 23. napom, tojásfehérje szokott lenni.

Figy, és olyan se szokott lenni, kb félidőben, hogy érzed a bugyidon, hogy mintha becseppent volna egy kics pisi? Mert van olyan akinek csak annyi jelzi, hogy peteérése van.

2008. máj. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam már rá,hogy inkább vizeletes tesztet veszek.Talán az jobb!Fehér színű folyás szokott lenni,de nem nyúlós,és össze-vissza.
2008. máj. 10. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!