Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy ennyitől...

Lehetséges hogy ennyitől teherbe estem?

Figyelt kérdés
Menszi előtt 3 nappal a barátom betette a péniszét 1 percre. Azóta már meg is jött. De nem tudom hogy ha menszi előtt történik a baleset akkor megjön-e még. Vélemény? Lehetek még terhes?
2009. júl. 22. 14:36
 1/7 anonim válasza:
került a nuncidba sperma?:D ha nem akkor 0.1% rá az esély hogy terhes vagy..
2009. júl. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem került. 1 percig volt bennem...
2009. júl. 22. 14:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon kicsi az esély a teherbeesésre a menstruáció előtt. A ciklus félideje körül van a peteérés, menses idején a meg nem termékenyült petesejt távozik a méhnyálkahártyával együtt. Nekünk anno biológia órán tanították, bár ez még az oktatás nagy reformjai előtt volt.
2009. júl. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm a választ, én is úgy tudom hogy a legtöbb nőnek a ciklusa félidejében van a peteérése. Csak annyi mindenről olvastam már. És ezért rémültem meg.

2009. júl. 22. 14:41
 5/7 anonim ***** válasza:
olyanis létezik h a sperma életképes marad és a peteérésnél megtermékenyül.-
2009. júl. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért a sperma nem marad életben kb. két hétig, még ott bent sem!
2009. júl. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha épp akkor, vagy utána pár nappal volt peteérésed, akkor megtermékenyülhettél egy percnyi szextől is, előváladéktól is.


Mi nem tudhatjuk, mikor volt peteérésed. A legtöbb nőnek félidőben, a 14. nap tájékán van, de spontán peteérés bármikor leet, akár a vérzésed kellős közepén vagy egy jó orgazmus után is. Ha nem akarsz babát, akkor minden alkalommal védekeznetek kell, akkor is, amikor a biológia-tankönyv szerint nem vagy termékeny. Mert mi van, ha mégis?

2009. júl. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!