Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan tudom jelölni a cikluso...

Hogyan tudom jelölni a ciklusom a ciklus.hu-n?

Figyelt kérdés
Sehol nem találok olyat, ahol egyátalán a naptárat látom, azt meg pláne nem tudom, hogy hogyan tudom jelölni, rögzíteni az ébredési hőmérsékleteimet. Szereteném csinálni, de nem tudom, és nem is találom. Itt viszont látom, hogy folyamatosan teszitek fel onnan a képét. Légyszike segítsetek, nagyon szeretnénk már babát!
2012. aug. 14. 10:41
 1/6 A kérdező kommentje:
A pontos kérdés: Hogyan tudom jelölni az ébredési hőmérsékletem a ciklus.hu-n?
2012. aug. 14. 10:41
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha regisztráltál és be vagy jelentkezve, akkor bal oldalt fentről a második NAPTÁRAK nevű ablakban a normál nézetre kattintasz, ekkor bejönnek a havi naptárak.

Most állj arra a dátumra és napra, ahova szeretnél adatot felvinni, kattints rá és a nap részletei sort válaszd ki, és akkor be tudod vinni az ébredési hődet stb.


A mensidet add meg amikor megjött ugyanígy itt, onnan fogja kezdeni a diagrammot. Kattints a mensi dátumára és menj a ciklus hozzáadása sorra.

2012. aug. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha már elkezdted jelölni, akkor a diagrammodat meg tudod nézni középen fent a Diagram feliratra kattintva vagy akár bal oldalt felülről a 3. ablaknál a ciklus-diagrammoknál.


sok sikert :)

2012. aug. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors és hasznos választ!
2012. aug. 14. 10:49
 5/6 A kérdező kommentje:
Már be is tudtam írni! Szupi vagy, köszönöm!
2012. aug. 14. 10:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Örülök, nagyon szívesen!
2012. aug. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!