Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordulhat, hogy egy olcsóbb...

Előfordulhat, hogy egy olcsóbb teszt nem mutatja ki a terhességet, de egy drágább igen?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiság, nem reklám, de fogadok neveket is... :-)
2008. máj. 9. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:

nemhiszem

de másoknak tuti más a véleménye. szerintem ha drágábbat veyzel akkor nekem pl az rendesen kimutatta a negát. de ha olcsot vettem akkor mindig halvány pozi lett. még akkor is ha nemvolt baba.

2008. máj. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bevált a Kék csík terhességi teszt.Szerintem a legolcsóbb (kb.350ft) és nekem mindig jó eredményt mutatott.Ha negatív volt,ha pozitív.Fölösleges olyan sok pénzt kidobni egy tesztre,ha az olcsóbb is tökéletes.Szerintem!
2008. máj. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
hali. nekem a doki azt mondta bármelyik teszt jó... viszont egy barátnőm szerint van olyan amelyik negatívot muatott többeknek terhesség ellenére.... ki tudja mi az igazság....?
2008. máj. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem.

Inkább a drágább hamarabb ki tudja mutatni.

2008. máj. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak annyi az eltérés, hogy a drágább hamarabb kimutatja. De az elmaradt mesi után már az olcsóbbak is kimutatják, és amúgy is akkor már jobban lehet hinni neki, uh. mindegy... A drágábbak kevesebb hcg-t érzékelnek, ami ugye napról napra több lesz a szervezetetben, így kicsit később már az olcsóbbak is mutatják...
2008. máj. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
(az előző hozzászóló vagyok) Amúgy a legérzékenyebb a Clearblue meg a Qupido ezek kb. 1600-1700 ft-ba kerülnek, sokkal többe mint az olcsók és nyersz vele kb. 5 napot (ezek elmaradt mesi előtt 4 nappal 53%-osan mutatják ki a terhességet és minnél később annál pontosabban), uh. szerintem érdemes olcsóbbat venni...
2008. máj. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :-) Maradok az olcsóbbnál, tekintve, hogy úgysem elégszem majd meg 1 teszteléssel, bármilyen eredményt hozzon is az... :-)
2008. máj. 9. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!