Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány hetesen mutathat a teszt...

Hány hetesen mutathat a teszt pozitívat?

Figyelt kérdés
2008. máj. 9. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

elmaradt a menstruációm , már késett 4 napja és másnap csináltam és pozitív lett.

minedn jót. 37 hetes kismama

2008. máj. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
elmaradt vasárnap, kedden már poz volt, mindez márciusban.
2008. máj. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem még jó egy hét a köv. mesiig, ami remélem nem lesz. Félek, hogy nagyon beleélem magam, próbálom nem beleélni magam... De olyan jó lenne... Tünetek még semmi. Úgy érzem időnként, mintha mingyárt megjönne, dehát előző hónapban is így éreztem és meg is jött egy héttel előbb... Na meg puffadt a hasam és álomszuszék vagyok, de aludni mindig sokat bírtam.
2008. máj. 9. 12:11
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem jött meg a tabi elhagyásamiatt, úgyhogy én csak azt tudom, hogy mikor fogant. :-) Rá 14 napra teszteltem, a legérzékenyebb 10-es kimutatta halványan.
2008. máj. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolótól kérdezném, hogy nem jött meg neki a gyógyszertől és mégis terhes lett? Nekem sem jött meg múlt hónapban (tabi elhagyás), ezért kaptam norcolutot. Most három napot volt meg.
2008. máj. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Válasz: Igen, 2szer nem jött meg tabi elhagyása utána, aztán április elején éreztem, hogy peteérésem van, akkor együtt voltunk, és most babánk lesz... :-)
2008. máj. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!