Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki március 2. körül volt meg...

Aki március 2. körül volt meg utoljára mensie, az hány hetes és hány napos ma?

Figyelt kérdés

Azt tudom,hogy kell kiszámolni,csak érdekelne,mert az én picim szerintem picit le van maradva a növekedésbe.

Azt is tudom,hogy nekem márc16.-án fogant,mert utána már nem tudtam együtt lenni a párommal, szóval a későbbi foganás kizárt.A doki szerint ma töltöttem a 9.hetet pont.


2008. máj. 9. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Írd be a google-ba, hogy szülés kalkulátor, nagyon sok oldalt kihoz! Legtöbb helyen pontosan leírja, hogy mikorra várható a baba, és most mekkorának kell lennie!

Sok boldogságot! :)

2008. máj. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Itt meg tudod nezni,mert szamit,h hany napos a ciklusod.

De van egy masik,En igazabol ezt nezem mindig

[link]

2008. máj. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Márc 9.-én volt nekem az utolsó, 23.-án fogantam, ma 8hetes és 5 napos vagyok!!!ha 16.-án fogantál pont egy héttel vagy idősebb azaz 9.hét 5. nap, de az orvos ultrahangos méretek alapján mondja meg a kort.
2008. máj. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

www.babaszoba.hu

ott van egy kalkulátor job oldalon, az pontosan számolja ki, és szuper leírást is ad a babáról és rólad. nem mellesleg a méreteket is odaírja, az ideálisnak mondottat legalábbis. Ha ettől kicsit eltér, nincs azzal semmi baj! ne aggódj... ha már most az elején félsz mindentől, akkor a 9 hónap végére egyenesen idegbeteg leszel :) hidd el... a terhesség nem nagy könyv szerint megy, mindenkinél minden más.

Hajrá!

2008. máj. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
9 hetes
2008. máj. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!