Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhességi jel, hogy...

Lehet terhességi jel, hogy folyton ennék?

Figyelt kérdés
folyton ennék,hiába eszem tele magam eltellik 2 óra és ugy érzem hogy most aztán muszály ennem,néha van hányinger,és néhány illat kifejezetten zavar ami eddig nem.pl 6 éve ugyan azt a parfümöt használom és pár napja ha meg érzem akkor kész vagy,meg a kávé amit eddig imádtam.és még iszonyatossan fáradt vagyok.felkellek reggel 7kor,de már 8kor ugy érzem hogy mingyárt elalszom és ez van egész nap.Ez lehet baba?vagy beteg leszek és az érzem?
2008. máj. 9. 08:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, nekem két gyerekem van, és abszolút ezekkel a tünetekkel kezdtem mindkét terhességem. Főleg a szagok iránti undor az, ami miatt úgy gondolom, hogy terhes lehetsz. Ráadásul a reggeli hányinger szinte klasszikus terhességnél. Sürgősen vegyél egy tesztet a gyógyszertárban, és reggel első pisinél csináld meg. Sok szerencsét!
2008. máj. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

huu jó lenne ha össze jönne a baba:)igazából még várok egy kicsit a tesztel hétfön kellene betegnek lennem.lehet korai lenne nem?

Egyébként ilyet is érzek hogy reggel hányingerem van,közbe ugy érzem hogy éhes is,na mondom eszem valamit hátha elmulik,de utána is ugyan igy.

2008. máj. 9. 08:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia.Gratulálok,szerintem babás vagy.csinálj nyugodtan tesztet.Ha már ennyire érzed a tüneteket,akkor 2 csík is lessz.
2008. máj. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

hát a tünetek alapján valószinű, de csak a teszt biztosabb választ tud adni.

Csináld meg szerintem.

2008. máj. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

ilyenkor már kimutatja?

vagy várjak még pár napot,mert akkor kellene megjönnie?!

2008. máj. 9. 12:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem várj pár napot, és csak utána tesztelj. Ha most tesztelnél negatívat, nem tudnád, hogy korai volt a tesztelés, vagy nem vagy babás.

Nekem a terhesvitamintól ugrott fel az étvágyam, nem tudom, te szedsz-e.

2008. máj. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem szedek semmit
2008. máj. 12. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!