Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a vélemény a görbémröl?

Mi a vélemény a görbémröl?

Figyelt kérdés

ma nagyon elkezdtek fájni a mellbimboim. de abban se vagyok biztos hogy jo helyre huzta be a pé-t mert mindig 14 napra van.

[link]


2009. júl. 20. 16:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia bocsi de be sem huzta sem az alaphődet sem pedig a pédet.Én nem látom.De sztem amikor kellett volna nem voltatok együtt.
2009. júl. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem látok rajta ovulációt. Ez biztos, hogy nem terhesgörbe.
2009. júl. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
ugy értettem hogy nem a gép huzta rossz helyre hanem a högörbe olyan mintha a késöbb lett volna pé-m.. mert volt az tuti..
2009. júl. 20. 16:50
 4/12 anonim ***** válasza:
elvileg a 20.napon volt akkor meg nem voltatok együtt..:-(( kizárnám sajnos a babát....ne hari tudom nem ezt a választ vártad..Mégegyszer bocsi de következő hónap ujabb esély sikerülni fog nem add fel.
2009. júl. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem júli 13-14-én volt pé-d, de nem voltatok akkortájt együtt.
2009. júl. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Még azt akartam irni hogy ahoz képest hogy 24 napos a ciklusod nagyon sok a vérzés vérfolt.Ez nem jó.Dokinál voltál már?
2009. júl. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Sűrgősen menj el orvoshoz, még egy laikusnak is feltűnik, h nem egy egészséges görbe ez:(:(
2009. júl. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Márpedig a hőgörbéden nem látni, hogy volt ovulációd. Én még mindig azt mondom, hogy nem volt. Ha lett volna, akkor A hődnek fel kellett volna mennie az alaphőd fölé, és napokig ott maradni. Ilyen meg nem volt. Az alaphőd 36,2-36,3, e fölé egyszerűen NEM MENT a hőd.


Tüszőrepedéskor a petesejt kiszabadul, a visszamaradó tüsző meg azonnal progeszteront kezd termelni, ami felnyomja a hődet. Ha a hőd nem ment fel, akkor nincs progeszteron, azaz nem volt tüszőrepedés sem.


Sajnálom.


Régóta méred, vagy ez az első hőmérős hónapod? Ha a következő is ilyen lesz, akkor irány az orvos, de azonnal, mert segítség nélkül nemigen fogsz teherbe esni.


[link]

2009. júl. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
És még valami: ha babát akartok, ahhoz képest nagyon ritkán vagytok együtt. Nem az ovulációt kellene lesni, hanem kétnaponta ágyba rángatni apát.
2009. júl. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem mindenki tudja megoldani, hogy gyakran együtt lehessenek, sokan ezért "lesik" az ovulációt.
2009. júl. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!