Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért, nem tudok teherbe...

Miért, nem tudok teherbe esni, ha nincs semmi probléma? Mit kell tenni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 8. 15:08
 1/4 anonim válasza:

Szia!


Voltatok kivizsgáláson mind a ketten??

2012. aug. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mi is elhittük: "semmi probléma" . Igaz nem is volt nagy gond /magas volt a prolaktin szint/ de ahhoz pont elég volt hogy 1 éven keresztül ne essek teherbe!! Ne törődj bele én sem tettem!!
2012. aug. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A háziorvosom szerint jó volt az amúgy magas tsh csak mert értéken belül volt, a nődoki szerint magas volt. Két hónap alatt jöttem rendbe, első Clostis hónap sikerült. Nem olyan biztos, hogy minden rendben. Mutasd meg az eredményeidet más dokinak is, vagy rakd fel ide és máris tudunk segíteni, hátha mi akik már végig mentünk egy-két dolgon, tudunk segíteni.
2012. aug. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy jó darabig minket is hitegetett az akkori nőgyógyászom, hogy majd lesz. nem lett. Felkerestünk egy meddőségi központot, mikor már nagyon meguntam, erre kiderült, mindkettőnknél van probléma, lombik lett a vége. Szerintem ti is menjetek el, ha még nem voltatok, ott jóval alaposabban vizsgálnak ki, mint egy normál rendelőben. Ha van probléma, megoldják :)
2012. aug. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!