Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit csináljak, terhes vagyok...

Mit csináljak, terhes vagyok vagy nem? Megcsinálhatom már az első heteken a tesztet?

Figyelt kérdés
a hónap elején lefeküdtem a barátommal és belém élvezett. az utóbbi időben nagyon kívánós lettem, és hányingerem van. ezért megvettem a tesztet. de a használatijában azt írták, hogy cask a mensit követő napokon lehet használni elösször. de mi van ha terhes vagyok és mégis megvan. anyukámnál is így volt? megcsinálhatom most a tesztet vagy ha a mensi alatt? befolyásol ez valamit is?
2009. júl. 20. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A tesztet akkor csináld meg,ha elmarad a menzid!Akkor halványan,de kell mutassa az eredményt!Aztán pár nap múlva csinálj mégegyet,az már egyértelmű lesz!

2009. júl. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Mivel a barátod beléd élvezett, jó esélyed van a terhességre! Ilyenkor annyira nem számít, hogy a ciklusod melyik részében jártál. De ha nem szeretnél babát, miért nem mentél el 72 órás tablettáért? Mert az írásodból úgy veszem ki, hogy nem kívánt terhesség lesz ( ha lesz! ) .


Az aktus után várni kell 2 hetet! Ez a minimum. 2 hét után már biztosat mutat a teszt! Kívánom, hogy olyan eredményt láss rajta amilyet szeretnél!

2009. júl. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha már eltelt legalább két hét akkor érzékeny teszt kimutatja ha terhes vagy. Legyen úgy ahogy szeretnéd.

Mondjuk ha nem akartál terhes maradni nem értem miért nem védekeztetek.

2009. júl. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!