Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fajhat a hasam ha terhes...

Fajhat a hasam ha terhes vagyok, ugy ahogyan a menszi elott szokott?

Figyelt kérdés

3 napja ugy faj a hasam, mint ahogyan menszi elott szokott. Maskor kb. 1 napot faj es megjonn. Most miert keshet?

Befolyasolhatja-e a palastfu tea fogyasztasa?

Az elozo honapban csak 2 napos volt a menszim ( 5 nap helyett). Bizakodhatok vagy ez termeszetes?


2009. júl. 20. 13:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen fájhat, mert növekedik a méhed és épp úgy terhelődnek a méhszalagok, mint menzi idején..ez minden növekedési szakaszban előfordulhat!

Ha erős szúrós görcsöd van , esetleg vérzés, menj orvoshoz.

2009. júl. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Koszi a gyors valaszt. Nem fej erossen, nem faj egyfolytaban.
2009. júl. 20. 13:36
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Bizony lehet baba a dologban. nálam is ugyanez volt. napokig vártam, hogy megjön, mert teljesen úgy fájt a hasam. És nem is figyeltem a hányingerre. Azt betudtam a melegnek, és a vizsgák miatti feszültségnek. Aztán amikor egy vizsgáról hozott haza a férjem, egy iszonyú nagy bogár szétcsapódott az anyós ülés felőli ablakon, és minden tiszta bogárbél lett (bocsi) és ahogy ránéztem, elfogott az émelygés, pedig soha nem voltam finnyás semmire. Aztán otthon csináltam egy tesztet, és pillanatok alatt felkúszott a két csík.
2009. júl. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4-5 nappal ezelőtt fájt úgy. Holnapra nem várom, de most nem fáj, de csak akkor szokott fájni mikor vérzek. Remélem babásak leszünk.
2009. júl. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. En is remelem hogy babank lesz.:)
2009. júl. 20. 13:50
 6/11 anonim ***** válasza:
szurkolok, majd írjátok meg mi a helyzet :)
2009. júl. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem néhány napja fáj a hasam. Sokat az egész hasam, de sokat a méhemnél. Tegnap reggel arra ébredtem, hogy vagy egy órán keresztül fájt, szinte görcsölt. Ma is fájt. Van egy kis székrekedésem is, viszont én a 17. napon vagyok, de szerintem nagyon korán volt peteérésem, a 7. nap körül. Neked mi a véleményed erről? Lehet babától?

Bocsi, hogy a te kérdésedbe kérdeztem bele, de neked is hasfájós panaszod van, valamilyen szinten sorstársak vagyunk most. Drukkolok neked!

2009. júl. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ezek szerint Te is mensi elott vagy. Szurkolok Neked hogy baba legyen. En negyon felek, hogy ez csak mensi elotti hasfajas, csak azt nem tudom hogy miert tart ilyen sokat

kb. 3 nap mulva kene megjojjon a nem vart es mar 3 napja faj. Mi lehet ez?

2009. júl. 20. 16:02
 9/11 A kérdező kommentje:
Sajnos megjott :(
2009. júl. 21. 17:49
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom.
2009. júl. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!