Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció után bármikor...

Menstruáció után bármikor megtörténhet a spontán peteérés? Vagy ennek is van idő intervalluma?

Figyelt kérdés
Az én pé.-m 13-14-15.-e környékére volt tehető. Párommal 7.-én voltunk együtt úgy, hogy nem védekeztünk (még megszakítás sem volt). Most hétvégén pedig szurkált a hasam és érzékeny a mellem, de nagyon. A baba nem lenne probléma, sőt! Szerintetek lehetett spontán pé.?
2009. júl. 20. 11:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, azért spontán, mert bármikor lehet. Még menstruáció alatt is.
2009. júl. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ráadásul a spermiumok akár 8 (!) napig is elélnek a petevezetékben. A hetedikei közösülésből is megfoganhattál 13-án.


AZONBAN: a baba a 7-12. nap között ágyazódik be, ez után kezd a méhlepény terhességi hormonokat termelni, amit a terhestesztek ki tudnak mutatni. Tipikus terhességi tünetek meg csak még ez után bukkannak fel. Bármit érzel MOST, azt nem baba okozza, ahhoz még korán van. Fogantatás után 2 héttel terhesteszt. Amíg nincs pozitív teszted, minden tünhet éppúgy utalhat menszeszre, mint babára, nincs küéönbség.

2009. júl. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azt tudom hogy egy jó erős (majdnem 2) hét kell a beágyazódáshoz. De akkor miért fáj a mellem? Meghülyült?:-)) A menszim 28.-án fog (már ha fog) megjönni. Ahhoz még korai tünet. Sőt nekem menszi előtt nincsenek jósló tünetek. Max a barnázás.
2009. júl. 20. 14:48
 4/15 A kérdező kommentje:
Mióta először kiírtam ezt a kérdést azóta már szédülök és hányingerem is van. És a mellem már nagyon érzékeny!!
2009. júl. 23. 10:21
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem baba van :) Akkor viszont szerencsés vagy :) Írd meg mi lett :) Szurkolok!
2009. júl. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Bárcsak igazad lenne!:-)) Köszi, aranyos vagy hogy drukkolsz! Majd ide megírom, hogy baba volt e (van e) a dologban.
2009. júl. 23. 10:56
 7/15 anonim ***** válasza:
A pé-d körül nem voltatok együtt?
2009. júl. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
De voltunk de ahhoz még túl korai, hogy ennyi tünetet produkáljak.
2009. júl. 23. 11:34
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen, nem is azért kérdeztem. :)
2009. júl. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Akkor viszont nem értem a kérdést... Bár lehet a meleg miatt érthetetlenkedek.:-)
2009. júl. 23. 11:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!