Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok, létezik az h feladtam?

Csajok, létezik az h feladtam?

Figyelt kérdés
Már több mint 1,5 éve próbálkozunk.Voltam endodokinál,ahol kiderült h non picit magas a prolaktinom.Kaptam bromot és clostyt.Eredménytelen.Most orvost váltottam aki non jó,igaz fizetni kell.Most kezzdtük a kivizsgálást újra.De egyszerűen azt érzem,h feladtam.... nincs kedvem orvoshoz menni,nincs kedvem peteérést nézni... én lennék a legboldogabb ha sikerülne a baba,de belefáradtam a sok figyelgetésbe.Szerintetek a kivizsgálást csináljuk azért végig?2 hónapja még meg bolondultam mikor mindig megjött,de most már beletörödtem h mindig megjön.Nektek is volt így?Egyszerűen az zavar h nem görcsölök,ugy elvagyok és lefoglalom magam...
2012. aug. 5. 23:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Mi 1 évet gyakoroltunk a gyerekre és baba lett, nagy öröm és két hét múlva elvetéltem. Majd rá 3 hónapra simán teherbe estem (nem is számítottunk rá, tök spontán jött össze). Kitartás! :)
2012. aug. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ha így érzed, akkor lehet, hogy ennek van itt az ideje. Nem tudom, hogy mennyi idős vagy, de a stílusod alapján szerintem még nem kell attól félned, hogy kicsúszol az időből. Vizsgálatokat bármikor lehet csináltatni, lehet, hogy jót tesz egy kis szünet, amikor az élvezetért szeretkeztek pusztán és nem ez teszi ki a mindennapjaidat! És még az is lehet, hogy pont ez vezet majd sikerre!!!

Egyébként a párodat kivizsgálták már?

2012. aug. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A hercehurcat adtad fel, nem a babavarast! :)

Amugy gyakran akkor jön össze a cel, amikor eljutsz egy iyesfele allapotba, hogy jöjjön aminek jönnie kell, es eltünik a görcs.

Sok sikert, aranyoses egeszseges kisbaba(ka)t!

2012. aug. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
8éve vagyunk együtt.26 éves múltam.1,5 éve várjuk a babát.házasok vagyunk.
2012. aug. 5. 23:59
 5/11 A kérdező kommentje:
hát most fogják a páromat is velem együtt vizsgálni,de valahogy elegem van.Belefáradtam a sok idegességbe.Nincs kedvem,már sok.De azt hiszem ezt a ciklusomat végigvizsgáltatom ha már megvan az időpont.
2012. aug. 6. 00:02
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha én lennék a párod helyébe, én simán vállalnám a vizsgálatot alapból, már csak azért is, hogy megtudjam, rendben vagyok-e
2012. aug. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az ember nem robot, egy idő múlva belefárad abba, ami eredménytelen újra és újra,

Hidd el, össze fog jönni az a baba. :)

Csak egy rövid sztori.

Anyu egyik barátnője 5-7 év próbálkozás után teljesen feladta.

Beletörődott abba, hogy a sors ezt akarta, neki nem lehet soha babája.

Lelkileg teljesen össze tört, ismét vissza szokott a dohányzásra .

Párjával elmentek egy hosszú hétvégére, és most 2 ikerlány boldog anyukája :)

Sikerülni fog! :)

2012. aug. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok mint te, csak mi 2,5 éve próbálkozunk :((
2012. aug. 6. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Mi is lassan másfél évnél járunk a férjemmel. Volt februárban egy pozitív tesztem, de rá egy hétre megjött. :( Aztán kiderült, magas a TSH-m, így elkezdtem szedni a Letroxot. Az egyik barátnőm ajánlott egy nőgyógyászt, el is mentem és megállapította, hogy nagyon vékony a méhnyálkahártyám, kicsi a méhem...stb, szóval kicsit lelombozott. Kaptam estrofem-et és duphastont és elkezdtem hőmérőzni. Nekem egyébként az elmúlt fél évben háromszor csináltak hormonvizsgálatokat és mindig rendben volt minden. Ebben a ciklusban kaptam clostit (pedig volt peteérésem és normális menstruációm), estrofem-et és most járok a duphaston-résznél. Közben mennem kellett ultrahangra többször is. Most én is azon gondolkozom, hogy ha ez a hónap sikertelen, abbahagyom a hormonpótló terápiát. Pedig még két ilyen gyógyszeres hónap következne, aztán méhtükrözés.

Egyre inkább olyan negatív gondolatok lesznek úrrá rajtam, hogy nem vagyok egészséges, hormonokat kell szednem, nem vagyok képes természetes úton teherbe esni és egészséges gyereket szülni (holott ahogy írtam, eddig semmi olyanra nem derült fény a pajzsmirigyproblémán kívül, ami akadályozná ezt). Sajnos én teljesen rágörcsöltem. Már azt is nehezen viselem, hogy mostanában annyi pocakos nőt látok magam körül... Kezdem én is feladni, rengeteg pénzt fizettem már ki a dokiknak és a munkahelyemről sem tudok több órára elkérezkedni. Egy csomó szabadságom rááldoztam már. Úgyhogy jövő hónaptól "pihenő", ami annyit jelent, hogy abbahagyom a gyógyszereket és a rendszeres orvoshoz járkálást és majd valamikor ősz végén rászánom magam a méhtükrözésre. Persze, dilemmázok sokat, hogy talán mégis követni kéne az orvos előírását, de mélyen legbelül tiltakozom. Ha a méhtükrözés olyan elváltozást mutat, hogy csak művi úton lehet gyermekem, akkor természetesen újra bevállalom a hormonkezelést, de most szeretnék pár nyugis hónapot.

Bocs, hogy hosszú lett...

2012. aug. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! Mi 3 éve próbálkozunk. Belefáradni nem szabad!! A baba nem véletlenül késik, biztosan megvan az oka. Valami még nincs rendben benned, nézz körül az életedben, valahol biztosan van egy lezáratlan ügy(iskola, munkahely, család ...). Ha az megoldódik akkor jönni fog a baba is. Kitartást!! Feladni soha nem szabad!!
2012. aug. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!