Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még van esély, ha negatív lett?

Még van esély, ha negatív lett?

Figyelt kérdés

Ma vagyok a 30.napon, mensi sehol....26-28 napos ciklusaim vannak, eddíg rendszeres volt...

Tegnap reggel teszteltem, de csont negatív lett.

Itt a link, a ciklus.hu ra...itt láthatjátok mi újs a cikklusommal.

[link]



Meddíg várjak???


2008. máj. 8. 12:56
 1/6 A kérdező kommentje:

ja, az lemaradt, hogy cicfájás van, meg néha már 2 apja fájdogál, nyilalgat hasam


A cicfájás miníg megvan mensi előtt....


Már kínomba indítottam a kérdést, mert nagyon nehéz, türlemetlen vagyok és nem bírom ezt a bizonytalanságot....ha mensi akkor miért szivat?miért nem jön már????

2008. máj. 8. 12:59
 2/6 Nikcsi ***** válasza:

Szia!


Ha tovabbra se jon meg, szerintem tesztelj ujra 3-4 nap mulva reggeli elso vizeletbol, lehet hogy van vmi csak meg nem mutatja ki.

Sok szerencset!

2008. máj. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia lehet korán teszteltél ha pár nap mulva sem jön meg tesztelj ujra és ha az is negativ menj orvoshoz attol még lehet baba szoritok neked
2008. máj. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi-köszi:)

ide majd beírom mi lett a végeredmény...hétfőig adtam haladékot magamnak

2008. máj. 8. 13:02
 5/6 anonim ***** válasza:

szia

nekem az első tesztem (4-5napos késéssel) reggeli első vizelettel negatív volt.majd pontosan egy hét múlva délután csináltam újat, ami pozitív lett.

sok sikert

28hetes kismama

2008. máj. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is pár nap múlva megint tesztelhetsz, lehet hogy akkor már + lesz és nem -.

Kitartás! :)

2008. máj. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!