Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon a görbém alapján mikor...

Vajon a görbém alapján mikor lehetett peteérésem?

Figyelt kérdés

Már nagyon szeretnénk kisbabát....

Már 2. hónapja iszom a cickát és a palástfűvet.

[link]

Tudom, hogy még bármi lehet ebből a görbéből. Csak arra lennék kíváncsi, hogy más hogy látja a görbémet.


2009. júl. 19. 10:40
 1/2 anonim ***** válasza:
A peteérési görbéd egy cikluson belül kétszer jelez peteérést.Szerintem nincs tartós hormonszinted, erre tudnak kezelést adni, görbével együtt keress egy nőgyógyászt és kiír injekcióban hormont, ami provokált peteérést biztosít.
2009. júl. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem teljesen jó a görbéd és ami számomra a legmeglepőbb, úgy tűnik, hogy a ciklus.hu jól húzta be a valószínű peteérést (ez az első ilyen görbe, amit én látok :)) a hónap első felében normálisak a kilengések, tehát nem volt kétszer peteérésed... az esetleg még előfordulhat, hogy mégsem volt pé-d, hanem majd csak lesz. abból gondolom, hogy nem ment túl magasra a hőd. egy hét múlva okosabb leszel :)
2009. júl. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!