Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOS! Szombatra nem várom,...

SOS! Szombatra nem várom, most ovuteszteltem, és pozitív, jóval erősebb a tesztcsík, mint a kontroll. Volt peteérésem, múlt hét előtti szombaton. Lehet baba?

Figyelt kérdés
Lehetek terhes, vagy ne éljem bele magam?

2012. júl. 30. 20:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes, de semmiképp se éld bele magas. Az ovutesztet igaz szokták használni jóstesztelésre, de korántsem megbízható ezen a téren.
2012. júl. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szia!Én menstruácio elött pár nappal kezdtem el jóstesztelni ovulációs tesztel folyamatosan egyre erösödö pozitiv eredményt kaptam.. Ez nagyon furcsálltam ugyhogy vettem egy terheségi tesztet ami nagy örömünkre pozi lett, most 15hkm vagyok.Ugyhogy szerintem lehetsz terhes,de ne éld bele magad mindenkép csinálj terheségi tesztet a hétvégén.Sok sikert!
2012. júl. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az ovutesztet jóstesztként reggeli első vizeletből kell nézni.
2012. júl. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez lemaradt: [link]
2012. júl. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
a reggeli még erősebb lett, mint az esti. köszi a válaszokat
2012. júl. 31. 04:59
 6/12 Ufobaby ***** válasza:
Mikor tesztelsz terhességi teszttel is? kíváncsi vagyok rá... ;)
2012. júl. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
szombaton, akkorra kellene jönnie :) de vannak apró jelek, kis szurkák, na meg farkaséhség és óriási fáradtság :)
2012. júl. 31. 17:14
 8/12 anonim ***** válasza:

"de vannak apró jelek, kis szurkák, na meg farkaséhség és óriási fáradtság :)"


na, nálam ez menzesszel jön, nem gyerekkel :"DD

2012. júl. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Ufobaby ***** válasza:
Hali kérdező...na, hogy állsz?
2012. aug. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
este halvány pozi volt, reggel meg negatív...lilyt hsználtam, de még nem jött meg
2012. aug. 5. 09:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!