Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valami bajom lehet? 2 honapja...

Valami bajom lehet? 2 honapja hagytam abba a fogamzásgátót! Az elsö honapban a 27. dik napra jött meg és nagyon kevés volt! Fél napig tartott. Most a 26. dik napra jött meg ami tegnap volt és ma már mulik el! Normális ez?

Figyelt kérdés
2008. máj. 7. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt a tabi csinálja még, - nekem abbahagyás után 2 hónapig meg sem jött, de van akinek akár fél év is kell, mire visszaáll!

Kutakodj lejjebb a kérdések között, nem olyan sokkal lejjebb rengeteg tapasztalatot írtak erről...

2008. máj. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2008. máj. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én amikor abbahagytam a tabit nekem 3 hónapig össze-vissza jött meg! A 4. hónaptól volt "rendszeres"! Nyugi ne aggódj! Ez normális! Majdcsak kialakul!
2008. máj. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, sajnos, ez a normális. Én decemberben hagytam abba a tablettázást. Először megjött normálisan, aztán meg össze vissza. Hiába minden ez van,úgy látszik mindenki megjárja ezt az utat.
2008. máj. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!