Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha negyedik nap fenn van a...

Ha negyedik nap fenn van a reggeli höm 36.9 37. 0 körül akkor tuti volt pé-sem?

Figyelt kérdés
Mert hogy 29.napon vagyok nem túl késő ez?Lassan (nem)kéne megjönnie!
2008. máj. 7. 12:35
 1/8 A kérdező kommentje:
Mármint a 29.napon kezdett felugrani most már a 33.napon vagyok
2008. máj. 7. 12:36
 2/8 anonim ***** válasza:
Sokkal biztosabb a váladék módszer.Ha volt átlátszó,nyulós és nagy mennyiségű hüvelyváladékod,akkor volt peteérésed,ha nem akkor pedig sajnos nem!
2008. máj. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát nekem nem szokott nyúlós váladékom lenni,mindig krémszerű és sűrű.
2008. máj. 7. 12:46
 4/8 anonim ***** válasza:

Az ugyanolyan jó! :) Ne aggódj. A nyúlós váladékot általában a fogamzásgátló abbahagyása után produkálja a szervezet, mert még nem képes rendes váladékot előállítani, de azért próbálkozik. Ezt az egyik orvosi honlapon olvastam! Nekem pl volt nyúlós, nyálkás váladékom félidőben, aztán az ultrahang alapján a doki mondta, hogy nem volt peteérésem! Szóval erről ennyit!

Ja és három hónapja nem szedek bogyót!

2008. máj. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én már lassan 1 éve nem szedek de még mindig semmi!
2008. máj. 7. 12:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Voltál már ezzel dokinál? Lassan akkor nem ártana egy kivizsgálás először nálad, aztán meg a párodnál! Egy év azért már ad rá okot!
2008. máj. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Most még megvárom hogy megjön-e vagy se.(azért reménykedek lehet most sikerült,annyira jó lenne)Ha nem megyek a dokihoz.
2008. máj. 7. 13:03
 8/8 anonim ***** válasza:

IGEN. Egyértelműen meg volt a peteérésed.

Később is lehetett a peteérés. Lehet laposan emelkedett a hőd az is normális!

2008. máj. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!