Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma pozitívat teszteltem,...

Ma pozitívat teszteltem, tegnap óta van egy kis gyenge barnázásom. Ez normális?

Figyelt kérdés

Ezt el sem hiszem, remegek... Halvány pozi teszt... Barnázok, és éppen nyaralunk. Nem tudok dokihoz menni, és nem is tudom, hogy érdemes-e még ilyen korán. Nem erős még (lekopogom) a barna folyás, de aggódom. Ráadásul nem szedtem már folsavas kb hete. Sőt tegnap előtt termálvízben is voltam, ahol volt egy megérzésem a babát illetőleg.

Lehet belőle gond? Mi a teendő?


Mindent elolvastam már, annyira akartam, és most itt van, de nem jut eszembe semmi, még a dpo-mat sem tudom kiszámítani.


Köszönöm!!!



2012. júl. 26. 08:48
 1/9 anonim ***** válasza:

akkor mostmár kerüld a termálvizet (mensi idöpontjára emlékszik a szervezeted ezért barnázol.

Menjél el a gyógyszertárba vegyél folsavat és magnéziumot és kellemes nyaralást

Gratulálok!

2012. júl. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mikor tudsz dokihoz menni? Szerintem minél előbb próbálj meg, én is ilyen para mami vagyok,és engem megnyugtat ha tudom hogy minden oké! :)
2012. júl. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Pénteken érünk haza. Szerintem legelőbb jövőhét elején. Ha pontosan tudom, hogy mikor voltunk együtt, és a rá következő napig pozitív ovut teszteltem, mikortól számítsam a dpo-t?

Köszönöm!

2012. júl. 26. 09:04
 4/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat, *4 napig
2012. júl. 26. 09:04
 5/9 anonim ***** válasza:

hiába mész orvoshoz iyl fiatalon még amegvastagodott méhnyálkahártyát látja csak. pihenjd s szedjél azt amit irtam orvoshoz 3 hét mulva menyj ott már peteszák is van

szerevezeted emlékszik a mesire ezért barnázol nekem is is ez volt mára 2 éves a kis barnázásom:D:D

2012. júl. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Vettem gyorsan Elevitet, és próbálok megnyugodni. Köszi lányok!!!
2012. júl. 26. 09:39
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem a Femibion volt jo.
2012. júl. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én is azt szerettel volna, de itt a helyi patikában csak Elevit volt. :)
2012. júl. 26. 17:21
 9/9 A kérdező kommentje:
Hajnalban csináltam egy predictor early tesztet, ami teljesen negatív. Én ezt nem értem.
2012. júl. 27. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!