Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteljek? És mit...

Mikor teszteljek? És mit érteni sűrű pisilés alatt? Én kb fél óránként vagy óránként megyek.

Figyelt kérdés
Lehet hogy terhes vagyok,és holnap leszek egy hetes.Az alatt mit értetek hogy sűrű pisilés? Mennyi időnként pisiltek terhesen? És mikortól észrevehető? Nekem a hasam fáj,meg fel vagyok puffadva.De nem lehet hogy a kaja miatt?? A mensim is késik.
2008. máj. 6. 15:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

HA már késik a menszid, akkor a reggeli vizeletből tesztelhetsz: :)

Sok sikert. drukkolok

2008. máj. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia nem muszály reggeli vizeletből tesztelni ha olyan tesztet veszel.Miota késik?
2008. máj. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Igen, nagyon gyakran kellett/kell pisilni, nagyjából óránként :-) Ha késik, akkor tényleg tesztelj reggeli vizeletből!!


Drukkolok és sok sikert!

6 hetes kismami

2008. máj. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 15 percenként pisilek. :-) 6 hetes és 4 napos KM.
2008. máj. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
En 3 orankent pisilek nekem ez suru...es sajna ejszaka is mindig felkelek pisilni miota terhes vagyok.Ha tesztelsz szerintem inkabb reggelit, az a biztosabb.Ha a mensid kesik es terhes vagy akkor tobb vagy egy hetesnel!sok sikert!
2008. máj. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
éjszak már az alvásom is fura. nyugtalan vagyok.utoljára március 29én jött meg.azóta semmi.de az együttlét április 30.án volt. amugy kösz a gyors választ.
2008. máj. 6. 16:32
 7/11 A kérdező kommentje:
ja és bal oldalt valami nyomást vagy mit érzek. a jobb oldalon meg semmit. ez mi?
2008. máj. 6. 16:33
 8/11 A kérdező kommentje:
a mellem is egy picit fáj.lehet meg fog jönni. ja meg az hogy az evést nem tudom abba hagyni:) és már az idegeire megyek a többieknek:) mert 10percenként eszek
2008. máj. 6. 16:36
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha április 30-án volt az együttlét, akkor ezek még nem baba tünetei!

Hacsak nem április közepe táján is volt együttlét, amikor összehoztátok a bébit!

2008. máj. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
mindenki ezt irja hogy április közepe! de nem. csak 30.án voltunk együtt.
2008. máj. 6. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!