Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jár valaki Dr. Koloszár...

Jár valaki Dr. Koloszár Sándorhoz a szegedi nőgyógyászati klinikán?

Figyelt kérdés
Én most kerültem hozzá. Azt szeretném megkérdezni, hogy milyen orvos? Esetleg valakinek valami jó tapasztalata van-e vele kapcsolatban?
2012. júl. 24. 13:58
 1/5 anonim válasza:
igen en.nagyon aranyos doki.inszemre járok most.és nagyon kedves.és nem pénz éhes.
2013. febr. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem tudom régen milyen volt, de 2021-re egy büdös bunkó lett. Messziről kerülje el mindenki!
2021. okt. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Sajnos az utolsó választ alá kell támasszam. A stílusa kritikán aluli, alapból ez nem a legkellemesebb szitu, így meg végképp.
2021. nov. 25. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Van egy bizonyos stílusa, az biztos. Alhasi panaszokkal mentem hozzá, flegmán azt mondta, hogy neki is fáj a hasa. Hüvelyváladék mintát vett, és az üvegcsét teljesen lazán az asszisztense elé DOBTA az asztalra. Én meg csak lestem nagyokat.
2022. máj. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4..nekem ma ugyanezt mondta 😄 jobb oldalt fáj egy ideje a hasam, azt mondja neki is szokott.. Hmm neki is van petefészke? 🤔

Szerintem ha gyakran fáj valami, azért nem véletlenül..

2022. máj. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!