Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen tünetek vannak az első...

Milyen tünetek vannak az első hónapban?

Figyelt kérdés
2008. máj. 6. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
A mensi kimaradása, haspuffadás, mellduzzadás, mellérzékenység, nagyobb lesz a mellbimbó, émelygés (még akkor is, ha ránéztem a kedvenc testápolóm dobozára), orrvérzés reggelente. Nekem legalábbis ezek voltak eddig, ja és a mindjártmegjön-érzés. (6 hetes)
2008. máj. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mert pl. nekem olyan van h folyamatosan fáj a hasam,főleg mikor meg kéne jönnie...meg barna is van. a többi nincs..
2008. máj. 6. 13:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Az elso valaszot egeszitem csak ki,hogy ne kelljen ujbol irnom nekem meg az almossag is nagyon rajatszott,minden percben tudtam volna aludni.
2008. máj. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem viszont nem volt semmi tünetem az első hónapban. Amikor meg kellett volna jönnie akkor reggel mentem volna kávét inni és megkavarta a gyomromat, ebből voltam biztos, hogy baba van a dologban, mert egyébként még gyógyszer nélkül is mindig olyan pontos volt a mensim, mint az óramű.Utána jelentkezett a mellfeszülés is. De nekem szerencsére nem volt hányingeres időszakom.

Üdv, 30 hetes kismami

2008. máj. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én is csatlakozom az előttem szólókhoz, nekem 5 napja késett, mikor először teszteltem. Én is nagy kávés voltam, de mostmár az illatától is undorodom. Én is aluszékony vagyok, nagyon :-)Amivel kiegészítném: nagyon gyakran kellett illetve kell pisilnem és egy kicsit szédülős lettem. 6 hetes kismami
2008. máj. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem már 2 hete késett és a gyakori vizelésen kivül nem volt semmi tünetem.Ekkor már 6 hetes voltam, aztán mellfeszülés és álmosság.

21 hetes kismami

2008. máj. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

állandóan pisilnem kellett, szédölögtem.ennyi

28hetes terhes.

a hányós korszak akkor kezdődött mikor már tudtam hogy babát várok

2008. máj. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!