Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honnan tudom tutira, hogy...

Honnan tudom tutira, hogy terhes lettem?

Figyelt kérdés
egy hónapja járok egy fiúval, ő se és én se szeretjük a szexet gumival ezért annélkül csináltuk, a megszakításos módszerrel. nem szedek semmien tablettát, mert az orvosom csak hetekkel késöbbre adott időpontot. egyik nap véres lett a bugyim. rákerestem neten és azt írta, hogy lehet hogy éppen elvetéltem, vagy a magzat beágyadódik épp a petefészekbe, de az is lehet h csak a hormonjaim. mennyi az esélye annak, hogy tényleg terhes vagoyk?
2009. júl. 15. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, hány éves vagy? Akartok gyereket? Remélem igen, mert különben nagyon felelőtlenek vagytok.... Onnan lehet tudni, hogy csinálsz terhességi tesztet és elmész orvoshoz. Utána pedig sürgősen keressetek vmilyen mindkettőtöknek tetsző fogamzásgátló módszert, ha nem akartok gyereket!
2009. júl. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A vetélés nem csak annyi, hogy véres lesz a bugyid, sokkal több a vér. Szerintem könnyen lehet, hogy beágyazódás miatt véreztél. Nagyon felelőtlenek vagytok...
2009. júl. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hú tényleg nem sokat tudsz a megtermékenyítésröl.

Egyrész a férfi elváladékában is lehet sperma ami megtermékenyíti a petesejtet, majd az a méhben (NEM A PETEFÈSZEKBEN) ágyazódik be. A vérzés akármitöl lehet.


Csinálj tesztet és huzz gumit.

2009. júl. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A magzat ha jó helyen van, nem a petefészekbe ágyazódik hanem a méhnyálkahártyába!

Esély van rá.

Igaz kevesebb mintha beléd élvez, de van.Szóval ha nem akartok gyereket keressetek valami védekezést mert ez nem az.Ne játszatok a tűzzel,mert ha terhes maradsz egy abortusz nem éppen kellemes(nem tapasztalat, de ismerősnek volt).

2009. júl. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkitől, igazából mégcsak 16 vagyok, és tényleg nem nagoyn tudok sokat a fogamzásgátlásról, és még annyit sem a terhességről(sajnos nem volt senki aki elmondhatta volna, de ez már egyéni probléma) akár a 3. héten is lehet terhességi tesztet csinálni? mert a havim még nem esedékes..
2009. júl. 15. 17:51
 6/6 anonim ***** válasza:

Csinálj egy tesztet bár még pár napot várhatsz vele. Figyelj a jelekre, ha szédülsz, émelyegsz, hányingered van, fáj a melled és menszi szerűen fáj a hasad akkor van rá esély, hogy babás vagy. Menj majd el dokihoz és irass fel fogamzásgátlót, mert egy babához még nagyon fiatal vagy és a kapcsolat a barátoddal is elég fiatal még.

36 hetes kismama:)

2009. júl. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!