Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi alatt peteérés? Lehet?...

Mensi alatt peteérés? Lehet? Tegnap voltam a 2. menstr. Napon, és a wc papíron a vér keveredett azzal a bizonyos peteéréses nyákkal! Lehet ilyenkor is peteérés?

Figyelt kérdés
2012. júl. 22. 10:42
 1/3 anonim válasza:
nekem is most volt ilyen a 3. napon vettem észre ugyanezt nem tudom mitől lehet? most fordult elő előszőr és a 4.napon tartok és alig van meg, pedig 7 napig szokott lenni érdekes!Nem kívánom a szexet sem,persze nincs semmi terhes tünetem!De szerintem lehet peteérés a mensi alatt,hány olyan van aki mensi alatt esett teherbe!!!És normális volt a vérzésed??
2012. júl. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szia,elég kevés van már,de ilyen mennyiségű szokott lenni általában,csak ez a jelenség volt most különös nekem,de amugy 1 hét késéssel jött meg,ilyen sem volt még soha,már azt hittem lesz baba,de tesztek negatívak voltak,és hát meg is jött!Remélem lesz peteérésem a megszokott időben,és nem most van,mert nem voltunk együtt,én ilyenkor nem szeretek sexelni ha megvan!
2012. júl. 22. 18:44
 3/3 anonim válasza:

szia!

Én nem is tudnék szexelni,mert annyira fáj a hasam,egészen a 5. napig!:-(

Nekem is volt már pár téves jelem,de én ezekre nem adok már,hanem ha nem jön meg 2 hétig legközelebb akkor majd tesztelek addig nem!Sajna már 2 éve csak kudarc van minden hónapban,és már valahogy nem hiszek benne,hogy összejön!

2012. júl. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!