Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnénk, ezért...

Babát szeretnénk, ezért abbahagytam a fogamzásgátlót! Mikor áll be a mensim?

Figyelt kérdés
2 hónapja hagytam abba a tabit, múlt hónapban nem jött meg, most 3 napja kellett volna, de csak egy napig tartott, terhes tesztek negatívok. Van így esélyem a babára?
2008. máj. 6. 10:54
 1/7 anonim válasza:
Szia! Szerintem ne aggódj. Én is most hagytam abba a gyógyszert és é is aggódom hogy mi lesz. Úgy hallottam ha nem jön meg az orvosod fel fog írni egy peteérést elősegítő gyógyszet. Amúgy azt olvastam 2-3 hóap míg beáll ha előtte nem volt a meziddel gondod. Szép napot!
2008. máj. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

2-3hónap alatt be kell állnia.

nekem amikor abbahagytam már nem jött meg következő hónapban, helyette a baba jött.

sok sikert

28hetes kismama

2008. máj. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én fél éve hagytam abba, és még mindig nem állt be. :(

szerintem egyén és gyógyszer függő is.

2008. máj. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálam a gyógyszer elhagyás után 3 hónappal ált be 30napra.
2008. máj. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én december óta nem szedem a gyógyszert, de azóta nem jött még össze a baba. A ciklusom a második hónaptól szépen beállt 28-29 napra. Szerintem ez mindenkinél változó! Szorítok neked, hogy mihamarabb sikerüljön!
2008. máj. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is két hónapja hagytam abba a fogamzásgátlót! Az első hónapban 31 napra megjött, aztán utána 42-re. Én is csináltam egy rakás tesztet, persze mind negatív. A dokim azt mondta, hogy a második hónapban tutira nem volt peteérésem sem, mert túl hosszúra nyúlt a ciklusom, a nyálkahártyám is vékony volt!

Nagyon várom már, hogy beálljon a ciklusom!

Szóval ha újra kezdhetném tutira nem szednék be egy szem bogyót sem!

2008. máj. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon össze-vissza volt minden, olyan hogy 28 nap, nem is ismertem. Fél év gyógyszerszedés után, ez a 3. gyógyszermentes hónapom, és 28 napra jön meg! Ovu a tünetek alapján van, de olyan mintha 4-5 nap elteltével újra kezdődne.
2008. máj. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!